2737
2734

بنظرتون بيشترين مردمي كه سفر كردن از كدوم شهر و استان بودن!؟😏

ميگفتن ما نيايم شمال شماليا از گشنگي ميمرن😏

ديدن شمال خبري نيس تو راه جنوب و استانهاي ديگن

فكر كنم اقتصاد استانهاي ديگه ميخوان تكون بده😏

تو همين سايت چند مورد توهين تند به شماليا خوندم

هرکی ب شمالیا توهین کرد از همون بی شخصیتهای توو جاده بوده شک نکن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ديگه اونايي كه ميان شمال چادر ميزنن و خودشون غذا ميپزن نهايت كمكي كه به اقتصاد ميكنن يه آب معدني خريدنه خواهشا سكوت كنن 😂😂

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توهین به شمالی ها شده...به تهرانی ها شده. ..به ترک ها شده. ..به لر ها شده....اگه هرکی تاپیک بزنه بقیه رو تفهیم کنه سنگ روی سنگ بند نمیشه...ما نباید مثل بی ادب ها با خودشون رفتار کنیم عزیزم...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
ديگه اونايي كه ميان شمال چادر ميزنن و خودشون غذا ميپزن نهايت كمكي كه به اقتصاد ميكنن يه آب معدني خري ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

سکه10میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/کا‌ش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهم میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه😢/به جای اینکه استوری بذاری کرونا خر است بتمرگ توخونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢
2738

خودشونم میدونن دارن جوک میگن عزیزم😄😄😄

ما حرفاشون به هیچ جامون نیس چون چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است😉😉😉

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  
ديگه اونايي كه ميان شمال چادر ميزنن و خودشون غذا ميپزن نهايت كمكي كه به اقتصاد ميكنن يه آب معدني خري ...

طبیعتم ب گند میکشن

شورت و رکابیشونم توو ساحل و پارک اویزون میکنن😂😂😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

اتفاقا ما ام زیاد توهین شنیدیم درمورد شهرمون که نمیگم کجاس

ولی اینی که گفتن مسافرا برای شمالیا درامد زایی میکنن رو بشدت قبول دارم😊

ریپلای نکن اگه مخالفی

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸
پرچم شمالیا همیشششه بالاست....دم همه ما شمالیا گرررمممم

کدوم شهری؟؟

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2706