2737
2739
عنوان

کسی دکتر ازاده محمد پور رو میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 19545 بازدید | 2777 پست

🔴 گروه بندی رنگی هم داریم که فکر کنم تو انگیزه خیلی تاثیر داره من پنج کیلو پنج کیلو تقسیم بندی کردم چون بنظرم فاصله ی وزنها کم باشه راحت تر به هدف میرسید و انگیزتون بیشتر میشه

توضیح میدم طریقه ی گروهبندی هارو

میتونید با توجه به BMI محاسبه کنید یا طبق این جدول وزن مناسب قدتون رو پیدا کنید 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

🔴 یا میتونید هر وزنی که خودتون دوست دارید در نظر بگیرید ولی حتما وزن هدفتون باشه ( مثلا اگه بیست کیلو اضافه وزن دارید خودتون رو گول نزنید بگید حالا پنج کیلوشو کم میکنم کل اضافه وزنتون حسابه تو این گروهبندی )

و وزن هدف رو از وزن الانتون کم کنید مثلا اگه ۷۰ کیلو هستید و باید بشید ۵۵ کیلو 👈🏻۱۵=۵۵-۷۰  پس شما ۱۵ کیلو اضافه وزن دارید و نسبت به اضافه وزنتون گروهتون رو انتخاب کنید

🏅تثبیتی ها گروه طلایی🏅

💚  تا ۵ کیلو اضافه وزن گروه سبز 💚

💙        ۶ تا ۱۰ کیلو گروه آبی       💙

🧡     ۱۱ تا ۱۵  کیلو گروه نارنجی   🧡

💛      ۱۶ تا ۲۰ کیلو گروه  زرد       💛

💜       ۲۰ تا ۲۵ گروه بنفش        💜

❤️     بالای ۲۵ کیلو گروه قرمز      ❤️

🔴 عکس پروفایل رو هم میزارم ،  برای پروفایل گذاشتن بزنید رو عکس مورد نظر که واضح بشه و ازش اسکرین شات بگیرید بعد دورشو برش بزنید که فقط عکس بمونه و بزارید پروفایلتون چند ساعت زمان میبره تایید بشه عکس رنگی پروفایل پست پایین 👇🏻👇🏻

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
باشه عزیزم من گذاشتم هر وقت اومدی سیو کن 😘

سیو کردم عشقم 

عوض کن پروفتو😍😍😍😍😍

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرگروه رنگی هم داریم 

برای عضو شدن باید اول اضافه وزنتون رو حساب کنید و نسبت به اضافه وزنتون ببینید کدوم گروه هستید مثلا اگه ۲۰ تا ۲۵ کیلو اضافه دارید گروه بنفش هستید و طبق این چند تا پست ببینید سرگروه بنفش کی هست بهش بگید 

و یکشنبه ها به سرگروهتون وزن جدیدتون رو بگید که اسمتون و وزن جدیدتون رو بزارن توی لیست وزن  

✅باید یکشنبه ها این مدلی وزن بدید👇🏻👇🏻👇🏻 

نام.    وزن شروع.    وزن هفته ی قبل     وزن جدید  

✅تو چالش جدید دیگه نیازی نیست گزارش بدید و اخطار نداره فقط و فقط یکشنبه ها وزنتون رو بگید و تا ساعت ۳ هم وقت دارید وزن بگید بعد از ۳ دیگه نمیشه ( قوانین تاپیک رو بخونید )

✅اگه سوالی دارید فقط باید از راهنما بپرسید  

✅وزن ندادن اخطار داره و دوهفته پشت سر هم اگه وزن نگید حذف میشید 

✅اگر تو دوره ی پریود هستید 🩸 بزارید ولی حتما اعلام کنید که اخطار نگیرید   

✅مطالب مهم مربوط به گروهتون رو هم تو امضای سرگروهتون ببینید  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728

🅱️ قوانین_تاپیک#  

رعایت قوانین تاپیک اجباریه و خیلیی مهمه لطفا اگه دوست دارید تو تاپیک عضو باشید حتما قوانین رو رعایت کنید که تاپیک منظم باشه و نتیجه مطلوب بگیرید ❤️

۱_خوندن توضیحات اول تاپیک اجباریه 

۲ _بجز روز یکشنبه نباید وزن کنید

۳_فست ها باید توی روز خودش باشه

۴_به هیچ عنوان کمتر از کالری فرمول مصرف نکنید چون استپ میشید ( ۵۰ تا ۱۰۰ کالری پایین تر اشکال نداره ولی بیشتر نشه )

۵_اگه سوالی از من دارید حتما تگ یا ریپلای کنید که ببینم 

۶_اگه سوالی در مورد رژیم و برنامه و .. داشتید باید حتما از راهنما ها سوال کنید و نیازی نیست هر دوتا راهنما رو تگ کنید از یکیشون سوال بپرسید و لطفا سوال تکراری که جوابش تو توضیحات هست نپرسید چون اخطار داره  

۷_باید یکشنبه ها وزنتون رو به سرگروه اعلام کنید مدلی که بالاتر گفتم 

اگه یکهفته اعلام نکنید اخطار داره و دوهفته اعلام نکردم وزن حذف میشید مگر اینکه از قبل با سرگروهتون هماهنگ باشید  

۸_اگر نکته ای رو راهنما ، من یا سرگروه بهتون میگیم در مورد و رژیم حتما به نفع خودتونه و باعث میشه کاهشتون بهتر باشه پس لطفا اون نکته رو اصلاح کنید و از تذکرها ناراحت نشید

۹_ نمونه ورزش ها تو تاپیک ورزش هست حتما بخونید 

۱۰_گزارش روزانه دیگه نداریم لطفا سوال نکنید وظیفه سرگروه ها فقط و فقط تنظیم لیست وزن هست لطفا انتظار تشویق و گزارش چک کردن نداشته باشید و نبودن سرگروه رو بهونه ای برای شکستن رژیم قرار ندید

۱۲ چالش هایی که میزاریم رو رعایت کنید و اگه نمیتونید قبلش اطلاع بدید

۱۳ گذاشتن پروفایل و امضا اجباریه

۱۴ رعایت قوانین تاپیک اجباریه

✅اگه قوانین رو خوندید لایک کنید 

🅱️ قوانین_تاپیک#   رعایت قوانین تاپیک اجباریه و خیلیی مهمه لطفا اگه دوست دارید تو تاپیک عضو ...

سمیه اینو ببین چیزی دیگه نیاز نداره اضافه کنم ؟ @سمیه1396    

حرکات فرمدهی هم داریم که مخصوص افرادیه که میخوان قسمتی از بدن رو برجسته کنن و فرم بدن که بهتره تو وز ...

توضیحات هوازی این قسمت را تو متن بالایی که در مورد هوازی و قدرتی نوشتی ، اضافه کن که یه جا باشه..

رنگ تیترها را پر رنگ یا رنگی کن (هوازی، قدرتی، فرمدهی)

تو قسمت فرمدهی  بنویس که باید حرکات را اروم و با دقت زد، اگه اشتباه بزنند، ممکنه نتیجه عکس بگیرند و یا اسیب ببند...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
بهتره قبل از اقدام به بارداری اضافه وزنتون رو‌کم کنید ولی اگه اضافه وزن دارید و باردارشدید اصلا نبای ...

گلم بارداری تو صفحه اصلی تاپیک‌جدید،  زیر مجموعه ی عدد ۹ هست با شیردهی...

به نظرم همین یه جا مث‌پایینی نوشتی خوبه، جدا نزن، هشتک هم نزن...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2738
9️⃣ رژیم شیر دهی مامانایی که شیر میدن تا شش ماهگی و قبل از خوردن غذای کمکی بچه  رژیم ‌نمیتونن ...

این خوب شد👌👌👌 که یه جا کردیش

✅ علت کم نشدن وزن  چرا وزنم کم نشده ؟ 😱😰 دلایل زیادی هست که وزن کم نشه یا حتی کمی زیاد بشه ...

تو این جا اینم اضافه کن

مقدارمصرف تکراری  از گروه های غذایی...تنوع بدن به غذاشون.

و هم اینکه تکراری شدن ورزش ها به مروز زمان ‌ و یا عادت کردن بدن به اون  مقدار ورزش.... 

✅ رژیم شوک   شوک برای کساییه که بالای پنج شش کیلو کاهش داشتن یا کالری اشتباه مصرف کردن و ...

گلم اخرش این را در ادامه توضیحاتت که  البته خودت هم‌گفتیا ، ‌ولی تاکید کن .. که ممکنه هفته ی اول کاهش نداشته باشن و تاثیرش روی هفته های بعد معلوم بشه، پس زودی ناامید نشن!

🅱️ قوانین_تاپیک#   رعایت قوانین تاپیک اجباریه و خیلیی مهمه لطفا اگه دوست دارید تو تاپیک عضو ...

شماره ۱۳ قوانین،، (توضیح بده که داخل امضاشون چی  باید باشه و همچنین رنگی کنند مث رنگ‌گروهشون....)

توضیحات هوازی این قسمت را تو متن بالایی که در مورد هوازی و قدرتی نوشتی ، اضافه کن که یه ج ...

اینو دیگه گذاشتم نمیشه تغییرش داد 

یکم درستش کردم البته ولی قدرتی و فرمدهی رو قراره بزارم‌تو‌تاپیک ورزش 

گلم بارداری تو صفحه اصلی تاپیک‌جدید،  زیر مجموعه ی عدد ۹ هست با شیردهی... به نظرم همین ی ...

نه اینارو درست کردم و یه جا گذاشتم اینجا فقط مطلبشو گذاشتم پیداش کنم 

تو این جا اینم اضافه کن مقدارمصرف تکراری  از گروه های غذایی...تنوع بدن به غذاشون. و ه ...

👍🏼