1874
2079
عنوان

شوهرم خیلی بد غدا میخوره و کثیفه

305 بازدید | 11 پست

تا قبل کرونا که دستاش نمیشست میومد غذا میخورد کلا ادم تنبل و تن پروری هستش.عشق خوابیدنه.الانم ی چیزی ک اضافه بیاد از غذاش من ک نمیخورم مستقیم میریزم دور البته بخاطر کرونا دستاش میشوره.اما در کل کثیفه خیلی چکار کنم یکم تمیز باشه و رعایت کنه؟

اون به نظر خودش خیلیم تمیزه ولش کن 😂

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2064
وقتی کرونا گرفت ادب میشه

خدانکنه هرچی به ذهنتون رسید تایپ نکنید خب

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
اون به نظر خودش خیلیم تمیزه ولش کن 😂

همه خودشونو تمیز ترین میدونن. مادر شوهر من میبینه بیشتر غذاهاش خورده نمیشه هیچ کس با اشتها نمیخوره ولی همش میگه من آشپزیم عالیه همه دوست دارن😂

بعد از مرحوم مادر بزرگم کثیف ترین آدمیه که تاحالا دیدم بعد همش از سلیقه و تمیزیش تعریف میکنه همه هم پشت سرش میخندن. دعا کن خدا شفاش بده😄😂😂😂

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده
2051
همه خودشونو تمیز ترین میدونن. مادر شوهر من میبینه بیشتر غذاهاش خورده نمیشه هیچ کس با اشتها نمیخوره و ...

آمین