1421
1411
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 950184 بازدید | 13668 پست
سلام عزیزم شما باید کامل از لحاظ ایمنی و انعقادی و ساختار رحم بررسی بشی و  از لحاظ کاریوتایپ شم ...

همه ي ازمايش هاي سقط را دادم و اكي بوده

به جز اپكا كه عددش سه بود

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

همه ي ازمايش هاي سقط را دادم و اكي بوده به جز اپكا كه عددش سه بود

سلام به نظرم یک ویزیت هم بیا پیش عارفی مورفوش هم پایینه واسه دی اف ای بالا نزدیکی زیاد هم خوبه جنتی هم شنیدم دکتر خوبیه انشاءالله خیره

سلام رویاجان شماپیش دکترپاکروش رفتید مشکلتون حل شد من تاحالا ده بارسقط کردم همشون بدون علت مرکزابن سینارفتم گفتن مشکل نداری و چندتادکتربهم گفتن بایداونقد باردارشی تا برات بمونه ابن سیناپیشنهاد رحم اجاره ای داد اگرشمانتیجه گرفتید میشه شماره دکترپاکروش رو بزارید لطفا

1390
سلام دوستان منم یه روز تک تک این صفحاتومیخوندم وناامید بودم حتی گفته بودن رحم اجاره کن تخمک اهدایی ب ...

سلام من تاحالا ده بارسقط کردم بدون علت خیلی اوضاع بدیه دپرس وناامید وافسرده شدم دکتر رزاقی براتون چکارکرد گلم ؟من ابن سینارفتم گفتن رحم اجاره بگیر ویکی دیگه گفت اونقدباردارشو تایکیش بمونه برات ولی هربار سقط واقعا سخته تحملش 

؟

سلام من تاحالا ده بارسقط کردم بدون علت خیلی اوضاع بدیه دپرس وناامید وافسرده شدم دکتر رزاقی براتون چک ...

سلام عزیزم برام درخواست دوستی بفرست شمارت رو اگه دوست داری بفرست ببرمت گروه سقط مکرر ت ل گ ر ا م اونجا بهتر میتونن کمکت کنن 

سلام رویاجان شماپیش دکترپاکروش رفتید مشکلتون حل شد من تاحالا ده بارسقط کردم همشون بدون علت مرکزابن س ...

عزیزم برو پیش دکترسهیلا عارفی -پاکروش اصلا ای وی ای جی تجویزنمیکنه من باپاکروش دوباره سقط کردم -عارفی روش درمانش بهتره من بارزاقی نتیجه گرفتم ولی ازایران رفته روش درمانش با عارفی یکی بود-پاکروش اصلا نرو

1376
1427

سلام .من سه تا سقط داشتم با یک خارج رحم 

رفتم بیمارستان صارم کلی ازمایش نوشت 

بعد نتیجه این شد که کراس مچ ۵.۵ و مشکل داره 

یک فاکتور انعقاد خونم مشکل داره و هپارین باید بزنم 

تیروئید همسرم خیلی کم کاره 

و اسپرم هم ضعیفه 

اول گفت کراس مچ با لنفوسیت تراپی درست کن 

و داروهای تقویتی داد به شوهرم که الان مصرف میکنه 

دکترا میگن نمیتونین بچه دار بشین میشه برام صلوات بفرستین تا معجزه بشه و منم مامان بشم                   اللهم صل علی محمد و آل محمد 
سلام من سال گذشته لنفوتراپی انجام دادم اما بازم سقط داشتم. ازمایش تانل و scsa همسرم خوب نبود دکتر کل ...

ازمايش تانل و scsa همسرتون مگه چند بود

منم اخه سه تا سقط داشتم

منتظرم نتيجه چي هستين كه از تهران بياد؟؟؟

1391