1464
1459
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 953919 بازدید | 13677 پست
یعنی شما دوتا سقط داشتین سه ماهه دوم ؟ بیشتر برام میگید جهت امید واری 

سقط اولم توقف رشد تو 11 هفته بود

سقط دوم تو سه ماهه دوم دهانه رحمم باز شد و کیسه آبم پاره شد

بارداری سومم تو 13 هفته سرکلاژ کردم و دارو مصرف کردم

خدا را شکر به سلامتی تا آخرش پیش رفتم

بارداری چهارمم هیچ کار خاصی انجام ندادم و خدا را شکر سالم و به مدقع بچه ام بدنیا اومد

شما عکس رنگی رحم انداختید ، از بابت رحم دو شاخ و ... بررسی شدید؟

کدوم شهر هستی؟تحت نظر کدوم دکتر هستید؟

خدایا شکرت .......................
سقط اولم توقف رشد تو 11 هفته بود سقط دوم تو سه ماهه دوم دهانه رحمم باز شد و کیسه آبم پاره شد باردا ...

کاش من حداقل تا هفته 30 میرفتم 😔 نه عکس رنگی ندادم .تو کردستانم اطراف مریوان ! 

منم سرکلاژ شدم پرولوتن هفتگی و شیاف هم داشتم و ایزوپرین ،اما باز زایمان زودرس کردم تو همون هفته نحث 21 !!!!دفعه اول یه قلو بدون سرکلاژ بود الان دوقلو با سرکلاژ و استراحت !! دوتاش 800 گرم بودن اخه 800 چیه که رحمم نتونست نگه داره .و این فکر که بچه بعدیم چی میشه عذابم میده نکنه باز ... پس من چجور بچه بیارم😢 

انقدر استراحت مطلق بودم که الان نمیتونم راحت بشینم و بلند بشم .5 ماه جایی نرفتم جز دکتر حتی خانوادمو هم نمیدیرم .نمیدونم چرا خدا رحمش نیومد بهم 

کاش من حداقل تا هفته 30 میرفتم 😔 نه عکس رنگی ندادم .تو کردستانم اطراف مریوان !  منم سرکلاژ شد ...

عزیزم توکلت به خدا باشه

اگر شرایطش را داری برای بررسی و درمان بیا تهران

مراکز درمانی زیاد تو تهران هستند

مرکز درمان رویان هم خوبه

می تونی تلفنی زنگ بزنی و وقت بگیری

چون از راه دور میای قبلش کاملا شرایطت را توضیح بده که اگر تو بازه زمانی خاصی باید ویزیت بشی همون موقع بری

مدارک پزشکیت را حتما با خودت ببر

هر چی سونو و آزمایش و ... داری بیار

خدایا شکرت .......................

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

سلام ..دوستان ..رنج سی دی مارکر ۱۶ +۵۶ رو میدونین؟؟ تروخدا اگه میدونین دریغ نکنین...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
1475
بعدم که پریودم عقب افتاد و فهمیدم باردارم بخاطر لکه بینی دکتر استراحت مطلق داد روزی دوتا شیاف پروژست ...

ای جان چقد موهای بدنم سبخ شد من یک دهم سختی های شما رو نکشیدم چقد ناراحتم.

منم تی پی اوم بالاست رو 200 هست ولی دکتر برام دارو نداد فقط لووتیروکسین میدن تا حالا اصلا باردار نشدم ی انتقال منفی هم داشتم. بعد انتقال هم تری گلیسیریدم رفته رو 316 که دکتر تعجب کرد چون چاق نیستم.

گلم ایشالله به سلامتی و شادی میوه دلتو بغل کنی گلم

ای جان چقد موهای بدنم سبخ شد من یک دهم سختی های شما رو نکشیدم چقد ناراحتم.  منم تی پی اوم بالا ...

اصلا ناراحت نباش عزیزم فقط از ته دل بسپارش به خدا و نذر کن ان شاءالله که شما هم به خمین زودیا بدون هیچ مکافاتی حامله بشی و صحیح و سالم بغلش بگیری.مرسی از دعای خوبت گلم. در ضمن انتی تی پی او دویست خیلی زیاد نیس من از دکتر تیروئیدم پرسیدم گفت چون دلیل دیگه ای برا سقطات پیدا نکردن برا احتیاط انتی تی پی اوت رو کنترل میکنیم وگرنه خیلیا با مقدار1000 هم باردار شدن مشکلیم پیش نیومده البته بنظرم پیش یه فوق تخصص غذد برو منم خیلی دردسرا کشیدم سر این تا دکتر مناسب پیدا کردم

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی و ربی من لی غیرک  خدایا پسرم رو صحیح و سالم بهم برسون
اصلا ناراحت نباش عزیزم فقط از ته دل بسپارش به خدا و نذر کن ان شاءالله که شما هم به خمین زودیا بدون ه ...

ببخشید میشه لطفا ی بار دیگه اسم دکتر غددتو بگی؟ منم برم پیشش؟ موندم با نصر انتقال بدم یا عارفی اندومتریوز دارم من ی بار انتقال دادم منفی شده نمی دونم بخاطر اندو بوده یا tpoهم توش اثر داشته

ببخشید میشه لطفا ی بار دیگه اسم دکتر غددتو بگی؟ منم برم پیشش؟ موندم با نصر انتقال بدم یا عارفی اندوم ...

دکتر من یزده عزیزم دکتر محمد افخمی فوق تخصص غدد برای تیروئید کم کار بهم روزی یه لووتیروکسین داد و برای انتی تی پی او روزی یه پردنیزولون 5 که همون کورتون هست

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی و ربی من لی غیرک  خدایا پسرم رو صحیح و سالم بهم برسون
1444

سلام منم ۴تا سقط داشتم، که همشون درست سر. هشت هفته ایست قلبی میشن ، دوتا بارداری اخرم زیر. نظر. رزاقی بودم، دفه قبل انوکسا و یسری داروی دیگه داد، اینسری هم فوول دارو بودم یعنی سرم ای وی ای جی و پردنیزولون و اسپرین و انوکسا ۶۰ وخیلی قرص دیگه، رحمم تکشاخه ، کسی مثل من بوده؟ دیگه امیدی ندارم نمیدونم چکار کنم ، خستم

سلام عزیزم برام درخواست دوستی بفرست شمارت رو اگه دوست داری بفرست ببرمت گروه سقط مکرر ت ل گ ر ا م اون ...

سلام خانمی میشه لطف کنید من رو هم ببرید تو گروه سقط مکرر .دو بار سقط داشتم و الان یکسال باردار نمیشم

بعدم که پریودم عقب افتاد و فهمیدم باردارم بخاطر لکه بینی دکتر استراحت مطلق داد روزی دوتا شیاف پروژست ...

عززیزم چقد،ناراحت شدم برات از صمیم قلبم دعاکردم خودتو بچت صحیح سالم باشین و با دل خوش بچت بغل کتی برای منم دعاکن

1474
از کجا میدونی نداری پیش رزاقی یا عارفی رفتی ؟ من شهرستان مشکلم رو نفهمید رزاقی فهمید 

عزیزم میشه لطف کنین و آدرس دکتر رزاقی و عارفی رو برام بفرستین و اینکه چون من شهرستان هستم چطور میتونم ازشون نوبت بگیرم؟

عزیزم سقط هات تو چند ماه بوده؟ ازمایش تخصصی سقط دادی؟

فعلا هیچ ازمایشی نرفتم . برام مشاوره ژنتیک نوشتن فقط

یکی 5 هفته ،یکی 8 هفته با قلب 

دو بار حس مادر شدن رو خواستم تجربه کنم ، ولی نشد..