1265
1273
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 935383 بازدید | 13612 پست
سلام عزیزم شما باید کامل از لحاظ ایمنی و انعقادی و ساختار رحم بررسی بشی و  از لحاظ کاریوتایپ شم ...

همه ي ازمايش هاي سقط را دادم و اكي بوده

به جز اپكا كه عددش سه بود

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

همه ي ازمايش هاي سقط را دادم و اكي بوده به جز اپكا كه عددش سه بود

سلام به نظرم یک ویزیت هم بیا پیش عارفی مورفوش هم پایینه واسه دی اف ای بالا نزدیکی زیاد هم خوبه جنتی هم شنیدم دکتر خوبیه انشاءالله خیره

سلام رویاجان شماپیش دکترپاکروش رفتید مشکلتون حل شد من تاحالا ده بارسقط کردم همشون بدون علت مرکزابن سینارفتم گفتن مشکل نداری و چندتادکتربهم گفتن بایداونقد باردارشی تا برات بمونه ابن سیناپیشنهاد رحم اجاره ای داد اگرشمانتیجه گرفتید میشه شماره دکترپاکروش رو بزارید لطفا

1279
سلام دوستان منم یه روز تک تک این صفحاتومیخوندم وناامید بودم حتی گفته بودن رحم اجاره کن تخمک اهدایی ب ...

سلام من تاحالا ده بارسقط کردم بدون علت خیلی اوضاع بدیه دپرس وناامید وافسرده شدم دکتر رزاقی براتون چکارکرد گلم ؟من ابن سینارفتم گفتن رحم اجاره بگیر ویکی دیگه گفت اونقدباردارشو تایکیش بمونه برات ولی هربار سقط واقعا سخته تحملش 

؟

سلام من تاحالا ده بارسقط کردم بدون علت خیلی اوضاع بدیه دپرس وناامید وافسرده شدم دکتر رزاقی براتون چک ...

سلام عزیزم برام درخواست دوستی بفرست شمارت رو اگه دوست داری بفرست ببرمت گروه سقط مکرر ت ل گ ر ا م اونجا بهتر میتونن کمکت کنن 

سلام رویاجان شماپیش دکترپاکروش رفتید مشکلتون حل شد من تاحالا ده بارسقط کردم همشون بدون علت مرکزابن س ...

عزیزم برو پیش دکترسهیلا عارفی -پاکروش اصلا ای وی ای جی تجویزنمیکنه من باپاکروش دوباره سقط کردم -عارفی روش درمانش بهتره من بارزاقی نتیجه گرفتم ولی ازایران رفته روش درمانش با عارفی یکی بود-پاکروش اصلا نرو

1281