2733
2739
عنوان

عکس نونهایی که پختم

395 بازدید | 19 پست

سلام دوستا

فقط عکسای دوتای اولشو دارم که مال هفته پیشه

تاحالا درست نکرده بودم. 

الان باز حرفه ای تر شدم😂

الان میزارم نمیخوام برم گوگل خب😅

شهادتت مبارک سردار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین کدبانوووووو

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2731
2740

دستور دومی لدفن

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
جفتشون یه دستوره ولی خب ادم اولش زیاد وارد نیست اونجوری شدن بدبختا😅 الان دستورش میزارم

اولی اخه خیلی برشته نشده بود انگار خمیر بود🤭🤭

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️

یک قاشق غذا خوری مخمر رو ریختم تو آبی که داغه(انگشت رو بندازی تو اب داغ باشه ولی دست رو نسوز نه اگه ابش داغتر باشه مخمر ترش میشه، سردم باشه دیر عمل میاد) تو لیوان شیشه ای 2قاشق شکرم باید بریزید تا مخمر ازش تغذیه کنه

روشو بزارید 10 تا 15 دقیقه جای گرم بزارید

3 پیمانه ارد رو وقتی مخمر به عمل اومد بریزید تو ارد و هم بزنید و اندازه 3،4 قاشق روغن بعد باید کم کم آب بریزید و هم بزنید تاجایی که خمیر یکدست بشه و یکمی به دست بچسبه، کلا با آبی که تو مخمر به کار رفته حدود 1لیوان اب میشه، حالا بسته به اردتون ممکنه کم و زیاد بشه بعد روشو میپوشونیم با سلفون ‌ تا دو برابر بشه، بعد میاریم ورز میدیم یا اگه خسته میشید حدود 100 بار بزنید زمین بعد فرمش بدید دور نون رو اردی کنید که به ظرفتون نچسبه روشو بزارید و 30 دقه استراحت بدید ور بیاد بعد  بزارید تو فر 180 درجه 20دقیقه ای امادست

روشو میتونید با تخم مرغ و زعفران رومال کنید و کنجد و سیاه ونه بپاشید

تو مرحله دوم که میخواید ورز بدید اگه خیلی خمیر به دست میچسبه ارد بزنید، زیاد ارد بزنید نونتون سفت میشه

میگن برای اینکه نون خشک نشه یه کاسه آب بزارید تو فر ولی من فرم برقیه ابش زود بخار میشه تموم میشه زیادم تاثیر نداشت شاید تو فر گازی تاثیر داشته باشه

شهادتت مبارک سردار
2706