2737
2739

چرا ما انسان ها خودمون رو نمیبینیم؟

چرا منطقی به جهان نگاه نمی‌کنیم؟ چرا انقدر خودخواه هستیم؟؟

دوستان بنظر من مطرح کردن مسائل جنسی در سایت 

کار غلطی هست و آدم نباید مسائل بی اهمیت رو که

واقعا نیاری به گفتن نیست در سایت بگه 

این قضیه آقا و خانوم‌نداره 

سوال من اینه که چرا وقتی یه خانوم رخت خوابش 

رو وسط سایت پهن میکنه بقیه خانوم ها باهاش 

همراهی میکنن 

ولی وقتی آقایی سوال میپرسه همه بهش توهین میکنن ؟

این آقایی که الان تاپیک زد چجوری با خانمم رابطه 

داشته باشم یا اون خانومی که تاپیک زد نمیتونم 

شوهرم رو سیر کنم هردو رو باید یک برخورد داشته 

باشیم نه اینکه به اون آقا توهین کنید 

و با خانوم  همراهی 

لطفا قضاوت هم نکنید من خیلی وقته توی سایت 

هستم‌و مشخصه که خانومم 

کاش در همه مسائل زندگی مون منطفی باشیم🌸

امروز  ۱۴۰۳/۲/۲۱❤آغاز تولد دیگری در من است . منه جدید‌🥰هرسال این روز یه یاد ماندنی را جشن خواهم گرفت و به خودمی بالم که منی جدید در خود ساختم .🌹دیگر حرف بقیه برایم ارزشی ندارد 💃💃 من می‌توانم 💃💃لالا لای لای لا💃💃💃💃💃💃امروز روز شروع ترک عادت های بد زندگی من هست 🫂🫂🫂🫂دیگر تو در ذهن من جایی نخواهی داشت A 🌱 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 

مسائل غیر اخلاقی نباید مطرح بشه 

چه توسط خانم چه آقا

امروز  ۱۴۰۳/۲/۲۱❤آغاز تولد دیگری در من است . منه جدید‌🥰هرسال این روز یه یاد ماندنی را جشن خواهم گرفت و به خودمی بالم که منی جدید در خود ساختم .🌹دیگر حرف بقیه برایم ارزشی ندارد 💃💃 من می‌توانم 💃💃لالا لای لای لا💃💃💃💃💃💃امروز روز شروع ترک عادت های بد زندگی من هست 🫂🫂🫂🫂دیگر تو در ذهن من جایی نخواهی داشت A 🌱 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آقا بی جا میکنه میاد سایت بانوان بره سایت آقایون

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
وقتی اقا بین زنها مطرح میکنه ایراد داره 

هدف اینه که سایت آلوده نشه 

و بچه هایی که تو سن بلوغ هستن این 

چیزا رو نخونن 

مرد و زنش مهم نیست 

آقا بی جا میکنه میاد سایت بانوان بره سایت آقایون

این سایت 

وقتی انتخاب پروفایل مرد

گذاشته یعنی مرد هم میتونه بیاد

مردا همیشه تاپیک ها رو مبخوننن 

حالا چه در بحث شرکت کنند چه نکننوو

هدف اینه که سایت آلوده نشه  و بچه هایی که تو سن بلوغ هستن این  چیزا رو نخونن  مرد ...

شما فرض کن کاربری با جواب دهی به این سوالها مشکل نداره

وقتی مخاطبت زنه و‌سوال میپرسه و‌ شما هم خانومی حس بدی نداری و این طبیعیه ، اما اون مردی که تو سایت زنانه همچین سوالی میپرسه دیدن همچین واکنشی از خانومها طبیعیه 

تو فضای حقیقی هیچوقت یه مرد غریبه از شما سوال جنسی نمیپرسه ، اما یه زن چرا 

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏
2738
شما فرض کن کاربری با جواب دهی به این سوالها مشکل نداره وقتی مخاطبت زنه و‌سوال میپرسه و‌ شما هم خانو ...

بنظر من که مهم‌نیست 

اینجا نه کسی کسی رو میشناسه 

نه اهمیت داره که کی داره چت میکنه‌

مهم اینه‌که آدم به جواب سؤالش برسه 

بنظر من که مهم‌نیست  اینجا نه کسی کسی رو میشناسه  نه اهمیت داره که کی داره چت میکنه‌ مه ...

اون پشت گوشی یه ادم نشسته که درک و شعور داره به شناختن و‌نشناختن ربطی نداره 

تو فضای حقیقی میدونی طرفت کیه ، اما تو مجازی معلوم نیست طرف واقعا مشکل داره یا نه یه مریضه و چه بسا سوالش بیخوده

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏
هدف اینه که سایت آلوده نشه  و بچه هایی که تو سن بلوغ هستن این  چیزا رو نخونن  مرد ...

واقعا فکر می‌کنی بچه تو سن بلوغ نمیدونه این چیزارو؟!

بعد میاد نی نی سایت که یاد بگیره؟!

حامیان کودک همسری منو ریپ نزنن.مرسی چون من اعصابمو از سر راه نیاوردم.

اون خانم داره از همجنس خودش سوال می‌پرسه 

اون آقا هم که نمیتونه بره از مرد نامحرم راجع به زنش صحبت کنه ، میاد از خانما که بیشتر هم جنس خودشونو میشناسن راهنمایی میگیره 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 

اینا درسته هااا اما به نظرم اینکه یک مرد بخاد همچین سوالاتی رو از تو همچین سایتی بپرسه خیلی زشته حداقل خانمی اگه سوال پرسیده به هر حال ما همه خانومیم 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2706