2737
2739

به هیچ عنوان ۲۱نیست رفتید سرچ کردید

اون سایت اشتباه زده

یه بچه کلاس اولی هم میفهمه ۴۸درسته

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
به هیچ عنوان ۲۱نیست رفتید سرچ کردید اون سایت اشتباه زده یه بچه کلاس اولی هم میفهمه ۴۸درسته

اولویت را در نظر بگیر 

کاربر عاقا :من چشم گذاشتم که پیدات کنم،پیدات کنم سیر تماشات کنم😙👨
2740
به هیچ عنوان ۲۱نیست رفتید سرچ کردید اون سایت اشتباه زده یه بچه کلاس اولی هم میفهمه ۴۸درسته

سرچ نمیخواد که.

یه دونه چکمه با یه نعل و یه اسب هست، اول هم ضرب انجام میشه بعد جمع 

جواب شما اشتباست

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
نعل چهار کفش دو اسب ده ده دو جمع دوازده ضرب چهار =۴۸

دقیقا

واقعا هم‌وطنای متقلب و تنبلی داریم 

رفتن سرچ گوگل زدن عکسو هی میگن ۲۱ 😁نمیدونم کی رو گول میزنن

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
ذخیره چرا منظورم کلاس یازدهمه

من شوخی کردم منظورم این بود تیم فوتبال ۱۱ نفره دیکه ، گفتم تو نفرات اصلی‌ام نرفتم تو ذخیره‌هااا 

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
آقاس مگه شوهرامونو بوس کنه

من حال هیچ کاری ندارم بیخودی دعوا نکنید جایزه هم هم اینکه سرگرم میشید خوبه دیگه😀😊

کاربر عاقا :من چشم گذاشتم که پیدات کنم،پیدات کنم سیر تماشات کنم😙👨
2706