2737
2739
ولی باور کنید که این سریال ها میخواد خیلی چیزا رو عادی جلوه بده ! اینکه یکی که خیانت کاره رو مظلوم و ...

کسی زوری ازدواج نکرده تو فیلم فیروزه به خاطر پول زن مالک شده و. بهش خیانت میکنه 

سمر هم خودش عاشق عدنان شد و. ازدواج کرد

بیسان هم همینطور 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا ی سوال فنی

ثمر از کجا فهمید ک پدر بچش مهندِ یا عدنان ؟؟؟

ک ماشاالله اینقد سریع رفت سقطش کرد و شب هم توی مراسم نامزدی ننش لباس سفید کوتاه رو پوشید؟؟؟

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
2731
حالا ی سوال فنی ثمر از کجا فهمید ک پدر بچش مهندِ یا عدنان ؟؟؟ ک ماشاالله اینقد سریع رفت سقطش کرد و ...

وایی همین امروز داشتم فحش میدادم چطور بعد سقط و کورتاژ اون لباس پوشیده بود بعد کورتاژ اصلا خونریزی نداشت لامصب .

2738
خب حتما خیلی وقت بوده باعدنان رابطه نداشته

خب پس چرا وقتی عدنان فهمید ثمر سقط کرده،پشماش فر نخورد و بگه خواهرم؛مادرم ما ک با هم نبوده ایم جانا

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
من دوبار پایانش رو دیدم امسال.  توعروسی نهال ومحند... خیانتشون لو میره وسمر باتفنگ خودکشی میکن ...

فیروزه چی میشه ؟؟ یادم نمیاد
فکر کنم تحسین باهاش ازدواج نمیکنه
کاتیا هم برای حلمی جاسوسی میکنه بعدا و زن راننده ش میشه برای اقامت

وایی همین امروز داشتم فحش میدادم چطور بعد سقط و کورتاژ اون لباس پوشیده بود بعد کورتاژ اصلا خونریزی ن ...

من روز شش پریودم هنوز می ترسم لباس سفید بپوشم؛میگه از شانس ب طور ناگهانی دچار اختلال هورمونی می شم و میشه اون چیزی ک نباید بشه

2706