2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فیروزه فلج میشه ولی با تحسین میمونه 

ن باتحسین نموند.اخرش نشون دادفیروزه تنهایی بادوستش  رفت سوارماشین شد وبا فک کج و باافسوس نگا تحسین میکرد ک ای بابا عجب مالی ازدست دادم

فک کنم واسه رابطه با ادنان قرص جلوگیری میخورد ولی با مهند نه 

بارک الله همون قرص ها هم باهاش توی رودربایستی هستن

ما اگه یکی در میون قرص بخوریم باردار نمی شیم ک هیچ

تا ابدیت خونریزیمون ول نمیشه و دکترا هم میگن حقته چرا همچین کردی ؛تا روز مرگت خوب نمیشی تازه ممکنه کفنت هم لکه بشه؛حتما نوار بهداشتی بگو واست بذارن😃

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
2728
نفهمید گفت باردار نیستم یواشکی رفت سقط کرد

امروز فهمید می گفت ننم وای بچم را کشتن😢

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
فیروزه چی میشه ؟؟ یادم نمیاد فکر کنم تحسین باهاش ازدواج نمیکنه کاتیا هم برای حلمی جاسوسی میکنه بعدا ...

اره درسته. فیروزه نمیدونم از مزگ دخترش سکته میکنه یا اینکه تحسین رو ازدست داده. دهنش کج شده بود. 

😁
2740
اصن موقع خودکشی سمر چرا صحنه رونشون ندادن که ادنان بامشت ولگد بیفته به جون مهند😂😂😑 یکم الکی بود. ...

آخرش سی دی که بشیر گذاشته بود صندوق امانات رسید دست عدنان ؟؟فکر کنم مهند رسید از مادمازل و. عمو سلیمان گرفت

آخرش سی دی که بشیر گذاشته بود صندوق امانات رسید دست عدنان ؟؟فکر کنم مهند رسید از مادمازل و. عمو سلیم ...

نه دست ادنان نرسید. 

بشیر مظلوم نمایی مهند رودیذ بهش گفت ازتون سیدی دارم  صندوق امانات بانکه.. کلیدش هم دست عمو سلیمانه. زنگ زد به سلیمان ک بامهند برن بانک. همونموقع ک زنگ سلیمان میزنه مادمازل متوجه میشه. باهم میرن بانک و مهندهم میرسه. سی دی دست مادمازل بود به مهندمیگه اینومیخوای؟! مهندم زرنگی کرد سی دی رو ازدست مادمازل گرفت و سریع در رفت و سی دی رو انداختش دور. 

😁
حالا ی سوال فنی ثمر از کجا فهمید ک پدر بچش مهندِ یا عدنان ؟؟؟ ک ماشاالله اینقد سریع رفت سقطش کرد و ...

اخه اول با مهند بوده چون دوماهه باردار بوده با عدنان یه ماه بعد از مهند بوده 😂