2733
2734
عنوان

وای من یه پارچه سفارش داده بودم نمیدونستم از قم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 102 پست
استان بوشهر جز محدود شهراییه که مبتلایی نداشته از شهرای استانای دیگه میان کنار دریا مخصوصا شیرازیا م ...

من شوهرم کادر بیمارستانه.میگه ویروس خیلی خطرناک نیست ولی تعداد که بالا بره وجا نباشه امار فوتی زیاد میشه الان از دیروز تا امروز ۲۰۰نفر اضافه شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی شما از خونه بیرون میرین؟ چه خبره واقعا مبتلاها زیادن؟؟

من ده روزه بابچه هام خونه ایم فقط تا حیاط رفتیم ...یه‌قطعه توی قبرستان مخصوص کرونا گذاشتند ۲۰نفر فعلا فوتی داشتیم ولی یه عده میگن بیش ازین حرفاست من چون دقیق نمیدونم رد یا تایید نمیکنم 

پاساژهای مهم بسته ست 

رفت و آمد به تناسب شب عید خیلی خیلی کمتره

2731
چ بد از دست دادی😂😂😂

حیف شد😭😭😭😭این جور جا ها منو تگ کن من هیچ فحش بلد نیستم یکم یاد بگیرم🤣🤣

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️

بچه ها تصمیم گرفتم بزارم تو تراس تو نایلون یه هفته بمونه،بعدش بیارم با آب و صابون بشورم و اتو کنم،🥴😐😐

پدرم با رفتنت تا ابد میسوزم 😭میشه فاتحه ای برای پدرم بفرستید،اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2740
من شوهرم کادر بیمارستانه.میگه ویروس خیلی خطرناک نیست ولی تعداد که بالا بره وجا نباشه امار فوتی زیاد ...

اوج بیماری همین هفته اس اگه مردم رعایت کنن به سلامت ازین بحران عبور میکنیم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
من شوهرم کادر بیمارستانه.میگه ویروس خیلی خطرناک نیست ولی تعداد که بالا بره وجا نباشه امار فوتی زیاد ...

عزیزم مردنش به کنار وقتی مبتلا میشی باید خودتو  قرنطینه کنی خانواده هم نباید بیان طرفت میدونی چقد ضربه روحی میخوره طرف 

واااای خدای من نمیدونم چرا طرز فکرتون اینجوره.ما الان تو قم زندگی میکنیم پس باید از گشنگی بمیریم اما از بیرون هیچی نخریم بابا چندنفری ویروس گرفتن اونم تو بیمارستان بسترین.فقط قم یکم تعدادش بالاس وگرنه تهران هم مثل قمه گیلانم مثل قمه.والا جوری شده اسم قم میاد مردم سکته میکنن

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

امکان زنده موندن ویروس روی پارچه بسیار کمه و معمولا روی سطوح صافت و بدون بافت و سوراخ و درز ماندگاری داره

ضمنا در حال حاضر قم و تهران تفاوت ان چنانی ندارند دوست عزیزم. ویروس بیش از اینها گسترش یافته. اخباری که از مسیح دانشوری به دست ما می رسه نشون می ده وضعیت تهران هم مساعد نیست.

علی ایحال پارچه ات رو با اب گرم بشور و اگر خیلی وسواس داری، استفاده نکن

واااای خدای من نمیدونم چرا طرز فکرتون اینجوره.ما الان تو قم زندگی میکنیم پس باید از گشنگی بمیریم اما ...

نمیدونم والا خدا کمکمون کنه،انشاءالله  زودتر ریشه کن بشه هممون راحت بشیم 

پدرم با رفتنت تا ابد میسوزم 😭میشه فاتحه ای برای پدرم بفرستید،اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706