2733
2739
عنوان

وای من یه پارچه سفارش داده بودم نمیدونستم از قم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 102 پست
اوج بیماری همین هفته اس اگه مردم رعایت کنن به سلامت ازین بحران عبور میکنیم

مردم شهر من که بکوب دادن خرید عید انجام میدن استاندار اراک طفلی خودشو داره میکشه که نرید خیابون من نمیدونم عید نباشه مردم میمیرن بخدا دارن بخودشون ظلم میکنن خسک وتر داریم میسوزیم همسایمون با ۳ تا بچه داره میره خیابون از پشت ایفون بهش میگن نرو بچه هات گناه دارن میگه من این چرت وپرتهای تلویزیونو قبول ندارم تازه همین صداوسیما که میگن امارو کم میگه به مردم کاشان اراک وگلستان گفت که امار ابتلا توشون خیلی زیاده 

ببخشید من خندم گرفت ما قمیم اینهمه هم ترس نداره ها😅

بخدا دیشب رفتم داروخونه امام رضا دیدم مردم تو بستنی فروشیا نشستن لباس فروشیا پر زن و بچه بیرون.تعجب گردم خودم یک لحظه.تازه ساعت ۱۲ شب رفتم ک خلوت باشه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

امکان زنده موندن ویروس روی پارچه بسیار کمه و معمولا روی سطوح صافت و بدون بافت و سوراخ و درز ماندگاری ...

تعداد فوتی ها زیاده؟ جوون هم دارن؟

پدرم با رفتنت تا ابد میسوزم 😭میشه فاتحه ای برای پدرم بفرستید،اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
مردم شهر من که بکوب دادن خرید عید انجام میدن استاندار اراک طفلی خودشو داره میکشه که نرید خیابون من ن ...

ای بابا 

اونوقت یه چیزیشون بشه از بالا تا پایینو به فحش میکشن 

البته که برای بقیم خطرناکن این آدما

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2742
واااای خدای من نمیدونم چرا طرز فکرتون اینجوره.ما الان تو قم زندگی میکنیم پس باید از گشنگی بمیریم اما ...

عزیزم همین الان شبکه خبر گفت اراک گلستان وکاشان امار مبتلاسون داره بی رویه بالا میره خود ویروس خطرنلک نیست وقتی جا واسه بیمار نباشه فوتی بالا میره مردم لج کردن دارن میگن جای شلوغ نرین بدتر میرن خیابون خود دولت نماز جمعه را بسته مردم قم تو خیابون میخونن لج به خودمون فقط باعث میشه از چاله به چاه بیافتیم

کم نیست. بله جوان هم بوده متاسفانه

واقعا؟؟بدون بیماری زمینه ای،؟؟؟چندساله بودن

پدرم با رفتنت تا ابد میسوزم 😭میشه فاتحه ای برای پدرم بفرستید،اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
عزیزم همین الان شبکه خبر گفت اراک گلستان وکاشان امار مبتلاسون داره بی رویه بالا میره خود ویروس خطرنل ...

والا ما توقم اونچیزی ک میبینم اکثرا رعایت میکنیم.من خریدامو کردم‌گوشت مرغ و مواد لازم گزاشتم خونه ک مدام نریم بیرون تا بلکه ریشه کنشه.اما خیلی مریصی بدیه.همسایمون گرفته کارمند بانک بوده اجازه دفنشو ب خانوادش ندادن و گفتن حق تشیع جنازه هم ندارید.میگن میبرن یجا خیلی چاله میکنن اونجا خاک میکنن روش اهکم میریزن میگن امکانش هست جنورایی ک جنازشو بخورن اوناهم بگیرن

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2740
واقعا؟؟بدون بیماری زمینه ای،؟؟؟چندساله بودن

تو قم یه دختر ۲۲ ساله ورزشکار تو لاهیجان پرستار زن ۲۵ ساله همسایمون یه زنه ۳۵ ساله

والا ما توقم اونچیزی ک میبینم اکثرا رعایت میکنیم.من خریدامو کردم‌گوشت مرغ و مواد لازم گزاشتم خونه ک ...

واقعا؟؟؟جوون بود،؟بیماری زمینه ای داشت؟؟

والا ما توقم اونچیزی ک میبینم اکثرا رعایت میکنیم.من خریدامو کردم‌گوشت مرغ و مواد لازم گزاشتم خونه ک ...

از اقوام دور ماهم یکی فوت شد اونم اهک ریختن وقطعه ۳۴ بهست زهرای اراکو به کرونا اختصاص دادن .کاش همه مثل شما بودن متاسفانه مردم همه اگاه نیستن طرف رفته حضرت معصومه را لیس میزنه میگه ببینید کرونا نمیگیرم جهالت داره بیداد میکنه 

وای یا خدا حالا چیکار کنیم😭😭😭😭😭😭😭😭😭

پیشگیری جانم. فقط پیشگیری. اضطراب نداشته باش و نذار روانت مورد تهاجم افکار منفی قرار بگیره. فقط رعایت کن. ان شاالله سالم و سلامت باشی.

2706