2733
2739
عنوان

وای من یه پارچه سفارش داده بودم نمیدونستم از قم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 102 پست
پیشگیری جانم. فقط پیشگیری. اضطراب نداشته باش و نذار روانت مورد تهاجم افکار منفی قرار بگیره. فقط رعای ...

پیشگیری میکنیم بخدا،فقط نگران شوهرمم،کارمنده و با مشتری رو در رو برخورد داره ،دارم میگیرم از ترس

پدرم با رفتنت تا ابد میسوزم 😭میشه فاتحه ای برای پدرم بفرستید،اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
پیشگیری میکنیم بخدا،فقط نگران شوهرمم،کارمنده و با مشتری رو در رو برخورد داره ،دارم میگیرم از ترس

عزیزم همسر من توی بیمارستان فعالیت می کنن. الان بیشتر از یه هفته ست خونه نیومده و توی پاویون بیمارستان می مونه. من چی بگم؟

نگران نباش لطفا. ترس علاوه بر ضعف روانی، ضعف جسمی هم میاره.

توکل به خدا ان شاالله هر چه زود تر این موج بیماری از بین بره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها تصمیم گرفتم بزارم تو تراس تو نایلون یه هفته بمونه،بعدش بیارم با آب و صابون بشورم و اتو کنم،🥴 ...

عزیزم میگن از پارچه  و جاهای منفذ دار زنده نمیمونه و اینکه جایی باشه لباس ک هوا در جزیان باشه ضد عفونی میشه بعد شما میخای بذاری کیسه فریزر؟

2728
عزیزم میگن از پارچه  و جاهای منفذ دار زنده نمیمونه و اینکه جایی باشه لباس ک هوا در جزیان باشه ض ...

پس چیکار کنم؟بلافاصله با آب و مایع بشورم،؟؟

پدرم با رفتنت تا ابد میسوزم 😭میشه فاتحه ای برای پدرم بفرستید،اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
واقعا؟؟؟جوون بود،؟بیماری زمینه ای داشت؟؟

نه عزیزم هیچ بیماری نداشت

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
از اقوام دور ماهم یکی فوت شد اونم اهک ریختن وقطعه ۳۴ بهست زهرای اراکو به کرونا اختصاص دادن .کاش همه ...

وای دقیقا من چند روز قبل اینکه یعنی چهارشنبه اعلام شد کرونا تو قم هست من جمعش حرم بودم قربون حضرت معصومه برم پاکستانیا خیلی کثیفن چندماه پیش هزار جور مریضی اوردن.پا برهنه میرن توالت و همینجور میان رو فرش حرم خواهرشوهرم‌اصرار کرد بریم.همش استرس بچه هامو داشتم دستاشو نزنه دهنش تا بشورم پراز پاکستانی بود حرم بعد از دور زیارت کردمو با دستم به ضزیح بوس زدم اما خیلی میارن واقعا دهنشونو میچسبونن.

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2740

سلام گلم تو یه تاپیکی دیدم شما گفتید از روچی پارچه خرید میکنید، پس خوبه از نظر شما کیفیت پارچه هاش؟مثلا تو درجه کیفی میزنه خوبه واقعا با کیفیته؟آخه میخوام پارچه بخرم از خونه هم نمیخوام بیرون برم 

سلام گلم تو یه تاپیکی دیدم شما گفتید از روچی پارچه خرید میکنید، پس خوبه از نظر شما کیفیت پارچه هاش؟م ...

سلام بله منکه گرفتم عالی بود

سلام بله منکه گرفتم عالی بود

خیلی ممنون گلم، چندتا سوالم داشتم در مورد پارچه، جنس شانتون تایوان یا لنین پنبه یا کرپ اسکاچی یا کرپ مازراتی یا کرپ حریر کدوم برا مانتو بهتره؟ میخوام کش نیاد پارچش؟چون خودم میخوام بدوزم کش بیاد سخت میشه، بعد کرپ اسکاچی و کرپ مازراتی و کرپ حریر قیافه جنسشون مثل کرپ قدیمیا هست یا شبیه پارچه هایی هست که پلاستیکش زیاده؟ ببخشید سوالام خیلی زیاد شد چون پارچه ها رو اصلا به اسم نمیشناسم و همیشه حضوری خرید میکردم 

شانتون و لنین نازک هستن و برای تابستان خوبن، کرپ حریر هم خیلی خوشگله و بیشتر برای شومیز خوبه و کرپ مازراتی کمی کش داره ولی دوختش بسیاااااار   راحته و اصلا اذیت نمیکنه،در کل برای مانتو بهاره مازراتی و شانتون خوبن   البته اسکاجی رو یادم رفت اونم برا مانتو خوبه،اسکاچی و شانتون تقریبا تو یه درجه هستن از نظر ضخامت و مازراتی کمی زخیم تره ولی خوب وایمیسه تو بدن