2737
2739
عنوان

شاخ نی نی سایت از نظر شما کیه؟😄تگش کنید بباد😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1591 بازدید | 179 پست
@دفنه77     @nazaniiiin     @نهال_بلا @پرنسا71 @شکلات_عسلی   @ح ...

سلام عزيزم خوبي؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
@nazaniiiin   نازی معتقده شاخ مال گاوه  محبوبه سایتن ایشون

دقيقا😅

تو بودي توو اون تاپيكه ك گفتم شاخ مال گاوه طرف يهو پريد بهم😂😂😂

فك كنم شاخ داشت

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

عزيزدلمي تو لطف داري گلم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط   @nazaniiiin   خیلی خوبی

خوبي از خودته عزيزدلم❤️❤️❤️

باعث افتخار منه حس خوبي بهم داشته باشي😍😍

@nazaniiiin   شاخ کی بودییی؟؟😂😍

😅😅😅

ميترسم يچيزي بگم باز همون كه اوندفه پريد بهم بياد

2731
دقيقا😅 تو بودي توو اون تاپيكه ك گفتم شاخ مال گاوه طرف يهو پريد بهم😂😂😂 فك كنم شاخ داشت ❤️❤️ ...

اره😁

فدات❤

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
@nazaniiiin    

ميشه شاخ نباشم

فقط حس خوبي بهم داشته باشي؟؟❤️❤️❤️😁

@nazaniiiin     آها آها ‍

شاخ ك كلمه خوبي نيست ولي محبوب زيااد دارم😍😍

2740
کی؟

اوندفه تو همچين تاپيكي گفتم شاخ مال گاوه 

يكي پريد بهم گفت بي شخصيت😂

من دیگه دُمِشم نیستم 😂😂

نه اختیار داری

شما تاج سری

سروری  

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
سلام عزيزم خوبي؟

سلام فدات

ممنونم

خودت چطوری خوبی؟

سرکار میری؟

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
خودتم محبوبی محبوبه جان😁

ممنونممم عزيزم لطف داري❤️

2706