2733
2734
عنوان

شاخ نی نی سایت از نظر شما کیه؟😄تگش کنید بباد😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1591 بازدید | 179 پست
@دفنه77     @nazaniiiin     @نهال_بلا @پرنسا71 @شکلات_عسلی   @ح ...

سلام عزيزم خوبي؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
@nazaniiiin   نازی معتقده شاخ مال گاوه  محبوبه سایتن ایشون

دقيقا😅

تو بودي توو اون تاپيكه ك گفتم شاخ مال گاوه طرف يهو پريد بهم😂😂😂

فك كنم شاخ داشت

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

عزيزدلمي تو لطف داري گلم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فقط   @nazaniiiin   خیلی خوبی

خوبي از خودته عزيزدلم❤️❤️❤️

باعث افتخار منه حس خوبي بهم داشته باشي😍😍

@nazaniiiin   شاخ کی بودییی؟؟😂😍

😅😅😅

ميترسم يچيزي بگم باز همون كه اوندفه پريد بهم بياد

2728
دقيقا😅 تو بودي توو اون تاپيكه ك گفتم شاخ مال گاوه طرف يهو پريد بهم😂😂😂 فك كنم شاخ داشت ❤️❤️ ...

اره😁

فدات❤

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
@nazaniiiin    

ميشه شاخ نباشم

فقط حس خوبي بهم داشته باشي؟؟❤️❤️❤️😁

@nazaniiiin     آها آها ‍

شاخ ك كلمه خوبي نيست ولي محبوب زيااد دارم😍😍

2738
کی؟

اوندفه تو همچين تاپيكي گفتم شاخ مال گاوه 

يكي پريد بهم گفت بي شخصيت😂

من دیگه دُمِشم نیستم 😂😂

نه اختیار داری

شما تاج سری

سروری  

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
سلام عزيزم خوبي؟

سلام فدات

ممنونم

خودت چطوری خوبی؟

سرکار میری؟

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
خودتم محبوبی محبوبه جان😁

ممنونممم عزيزم لطف داري❤️

2706