2752
2734

که هم دلسوز و مهربون باشه بتونه برام همه چیو توضیح بده و بتونم راحت سوالامو بپرسم و هم کاربلد باشه 

من پارسال دوسه ماه اقدام بودم بعددکترم بهم لتروزول اچ سی جی داد البته ب خواست خودم بود منم هم خوردم و هم زدم ولی اقدام نکردم نشد ینی

بعده اونم دو ماه اقدام بودم ک نگرفت دیگه جلوگیری داشتم طبیعی تا ازاسفند دوباره اقدامم این ماه ماه سومه ک اقدام کردم و الان ده روز مونده ب پریودم 

سیکلمم ٢٨روزه و منظمه.فقط ازهمون زمان ک امپول زدم ینی مردادماه پارسال ب شدت تخمدانام دردمیکنه بیشترهم سمت راستم بعده اونم سونو رفتم گفت نه کیست داری ن عفونت نه هیچی 

وقتی هیچ مشکلی ندارم چرا تخمدانام درد میکنن انقدر

ی دکتر توی رشت بهم معرفی کنن ک بتونم ازاول شروع کنم.که هم دلسوز و مهربون بابیماراش باشه و هم سونو تو مطبش داشته باشه و هم بتونه تشخیص بده ک تنبلی دارم یانه؟؟؟وگرنه اگه ندارم این همه درد یکساله چرا باهامه...

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من جنوب کشورم جواب سوالتو نمیدونم فقط اومدم بگم خیلی این شهرایی که گفتی زیباست چه مردمان عالی ...

فدات عزیزم 

اره انگار ی تیکه از بهشت کنده شده...

امیدوارم بهتون خوش گذشته باشه و بازم بیایین

سلام عزیزم من خودم در حال حاضر کلینیک ناباروری مهر میرم برای چکاپ و اینا دکترم هم عبداللهیان هست دکتر خوبیه ولی مرکز خیلی شلوغیه ماما داره و به تمام سوالات ماما با حوصله جواب میده خودت مستقیم با دکتر نمیتونی خیلی صحبت کنی از نظر خودم فعلا قابل قبوله

سلام عزیزم من خودم در حال حاضر کلینیک ناباروری مهر میرم برای چکاپ و اینا دکترم هم عبداللهیان هست دکت ...

کلینیک مهر همون موسسه مهر هس؟

اونجا خیلی هزینه بر نیس براتون؟

میخواستم برم بیمارستان الزهرا شنیدم اونجا هم هزینه ها کمتره و هم کاراشون درحد دکترای بیرونه

دیگه نمیدونم کجابرم گیجم و ازطرفی هم میخوام زودتر بفهمم ک چمه ک انقد درد دارم 

از علائم تنبلی فقط موی زائد دارم کلا از بچگی پر مو بودم نمیدونم همون موها هستن ک زبر تر شدن یا موهای زائد هستن ک بذارم پای تنبلی تخمدان

کلینیک مهر همون موسسه مهر هس؟ اونجا خیلی هزینه بر نیس براتون؟ میخواستم برم بیمارستان الزهرا شنیدم ...

من چون بیمه تکمیلی دارم خیلی هزینه بر به حساب نمیاد ولی خب بخواین ازاد پرداخت کنین چرا بعد اینکه چون سونو ازمایشگاهو کلن همه چیز اونجاست از این لحاظ خوبه خودمم الان سه چهاربار هست که میرم ولی خب چون تشخیص و پیگیریاشون خوب بود به نظرم گزینه مناسبی هستن