2733
2734
عنوان

رفت صيغه كرد و منو تو سن ٣٠ سالگي تو اوج جواني تنهام گذاشت😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 26760 بازدید | 623 پست
استارتروضع مالیتون چطوره؟بچه هاچندسالشونه؟

وضع ماليش خوبه حتي حاضره تمام داراييش رو بده ب بچه ها و من ولي بره    اينهمه مال دوس بود  ولي براش مهم نيست ديگه   نميدونم چ مرگش شد يهو اخه چرااااااااااااااا😭😭😭💔خداي دووم بودج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😔خدا بهت صبر بده😔راه حلی ندارم  نمیخوام نمک بریزم ولی مثل اینکه هر کسی رو زنش به جایی رسوند ...

اره  گفتن طلسم شده   منم ب اب اتيش زدم   رفتم باطل كردم دعاي محبت و اينا  خيلي خرج كردم ولي برا من جواب نداد😔بچه دلم خونه يعني بعد طلاق اروم ميشم  كسي بوده طلاق گرفته و ب ارامش رسيده باشع بچه ها هم پيش نودم باشه اخه اون نميمونه پيش بچه هاس😔

2728
هست طرف عاشقه شوهره بعضی ها میان جلو اون مرد اینقد لوندی میکنن که اگه اون طرف هم مقاومت کنه وا میده. ...

اصلا این حرف از ریشه غلطه و همین طرز فکر باعث شده ک مردا انقد راحت ب خودشون اجازه خیانت بدن چون میدونن اول و اخرش زنا همجنس خودشونو مقصر میدونن 

والا ما ک تاحالا ندیدیم کسی ب زوووور وارد زندگی کسی بشه اخه هیچ کجای این حرفتون منطقی نیست

برفرض ک ی خانوم هم هی لوندی کنه و هی عشوه بیاد مرد اگ مرد باشه زندگی باشه اصلا توجه نمیکنه چ برسه ب اینکه بخواد وا بده پس اون اقا در خونشو ب روی غریبه ها باز کرده کسی ب زور درو نشکونده بیاد تو

خب منم که میگم حق و حقوقشو بگیره بعد طلاق موندن به خاطر بچه ها اشتباه محضه بچه ای که تو این آشفته ...

هم نظريم با اين تفاوت كه

به نظرم يكم زمان بده به خودش

ما كه شرايطشو نميدونيم

خانواده اش با دوتا بچه پشتشن؟

اگه اره اون دردسر خودشو داره

اگه نه

كي به يع زنه تنها با دوتا بچه خونه ميده

اونم با جامعه گرگ صفت ما

اصلا تحصيلاتي داره

كار ميتونه كنه

و خيلي فاكتوراي ديگه

منو وشما پاي گوشي نشستيم چه ميدونيم تو دل اين زن چي ميگذره.اصلا بعد طلاق تضميني هست گيز يه ادم خوب بيوفته

كسي با دوتا بچه اصلا همچين كيسي رو ميپذيره

اين عواقب طلاقه

مزايا هم اينه اون فردو نميبيني اما اثارو رد پاش هميشه تو زندگيش هست ،چون نقطه مشترك دوتا بچه اس

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
وضع ماليش خوبه حتي حاضره تمام داراييش رو بده ب بچه ها و من ولي بره    اينهمه مال دوس بود & ...

خب استفاده کن و الان تا داغه هرچی میتونی بکن به نام خودت و بچه هات و ردش کن بره.کاری کن که لحظه ای تورو داشتن براش بشه حسرت

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2740
وضع ماليش خوبه حتي حاضره تمام داراييش رو بده ب بچه ها و من ولي بره    اينهمه مال دوس بود & ...

عزیزم برو اول یه سرکتاب براش باز کن و پیش یه آدم معتبر کاربلد برو.دوباره جذبش کن.نزار کسی چترشو تو زندگیت پهن کنه.

گریه نکن . حالا که راضیه بیشتر اموالشو بده به شما ، همین که الان گرمه بگیر ازش و جدا شو . بزار بره دنبال لیاقتش

حموم که میری غسل صبر حضرت ایوب و نوح کن . خدا بهت یه صبر عظیمی میده باور کن

اره  گفتن طلسم شده   منم ب اب اتيش زدم   رفتم باطل كردم دعاي محبت و اينا  خيلي خ ...

نمیدونم با طلاق آروم میشی یا نه چون تجربه ندارم و نمیدونم چی پیش میاد گلم :(

[ مثل اینکه این روزا واژه متاهل براتون مفهومی نداره :/ پس بیان میکنم که متعهد هستم]
اره  گفتن طلسم شده   منم ب اب اتيش زدم   رفتم باطل كردم دعاي محبت و اينا  خيلي خ ...

شایدم چشمت کردن برو مفاتیحو بخون یا از نت سرچ کن دعاشو بخون بعضسا چله میگیرن اونم خیلی خوبه .چشم زخم واقعا وجود داره عزیزم

ببین اون هرزه باهاش چیکارکرده این بیشرف دل نمیکنه،مادروپدرش چی به حرف اوناگوش نمیده؟ولی ثمرجان تعجبم ازاینه به این مرحله رسیده زندگیت اماهنوزم راضی هستی برگرده وباهاش زندگی کنی به نظرت نبایدالان ازش متنفرباشی وحق وحقوقتوبگیری وبری پی یه زندگی دیگه؟بره به جهنم چراانقدرخودتوذلیل میکنی بخاطربچه ها؟بخداارزششونداره همین بچه ها بزرگ میشن میرن پی زندگیشون نمیگن مادرمون پیرشدبه پای ما

بله درسته ممكنه لقمه حرومي باشه و اه مردم دنبالش باشه  يا مال يتيم تو اموالش باشه 😔خيلي   ...

نه منظورم از لقمه حروم مال نبود . اون زنیکه خراب و میگم لقمه حرومی هست که زیر دندون شوهرت نشسته و مزه کرده ، چون یع چیز جدیده