2737
2739
عنوان

رفت صيغه كرد و منو تو سن ٣٠ سالگي تو اوج جواني تنهام گذاشت😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 26760 بازدید | 623 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهرتو دوس داری؟دوس داری دوباره زندگی کنی باهاش؟

خيلي دوسش دارم ولي با نفر سومي نه 

ك خوشياش با يه نفر ديگه و رفتار بدش با ما اصلا من ادمي نيستم ك بپذيرم   ب خاطر سلامتيم فقط   ميترسم ام اس بگيرم يا سكته كنم اخه فشار بدي رومه    اون منو ديگه نميخاد بچه هامم نميخاد

تو اين هفت ماه خيلي تلاش كردم خيلي ولي ده روز  ميره پنج روز پيش ماست علنن گفت صيغه كردم و ميخاب ...

خب پس مشکل کجابوده؟بچه هات حتماشیربه شیرهستن رسیدگی زیادمیخان یکم بی توجه شدی نسبت بهش؟

اون خونه اگه پایه هاش محکم بود خراب نمیشد شوهر این خانوم باید متعهد میبود مگه اون زن ب زور وارد زندگ ...

هست طرف عاشقه شوهره بعضی ها میان جلو اون مرد اینقد لوندی میکنن که اگه اون طرف هم مقاومت کنه وا میده.پس ربطی به محکم بودن پایه های اون خونه نداره.اره زن به زوِر وارد شده چون میدونه متاهله میتونن عقب بکشن این جماعت

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
2740
پاي دوتا بچه در ميونه تو اين جامعه اشفته طلاق اسون نيست طلاق نوشتنش راحته اما گرفتنش سخته بايد با ...

خب منم که میگم حق و حقوقشو بگیره بعد طلاق

موندن به خاطر بچه ها اشتباه محضه

بچه ای که تو این آشفته بازار بزرگ شه بخدا فردا پس فردا عقده ای تر از باباش میشه

بهتره بچه ها تو آرامش بزرگ شن تا تو جنگ و دعوا

😔خدا بهت صبر بده😔راه حلی ندارم 

نمیخوام نمک بریزم ولی مثل اینکه هر کسی رو زنش به جایی رسوند همون تو زرد از آب در میاد

شاید دوستان بگن خرافاته و اینا

ولی واقعا ممکنه که اون زن دعا و یا ... انجام داده باشه

اگه امکانش هست از کسی بپرس شابد بتونه بهت بگه که دعاو ... در کار هست یا نه

[ مثل اینکه این روزا واژه متاهل براتون مفهومی نداره :/ پس بیان میکنم که متعهد هستم]