2737
2734
عنوان

رفت صيغه كرد و منو تو سن ٣٠ سالگي تو اوج جواني تنهام گذاشت😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 26760 بازدید | 623 پست
به مدافعین صیغه بگو  اونا که سنگ صیغه (کلاه شرعیه زنا)رو به سینه میزنن

سوالم اینه اگر صیغه نبود (مدافع نیستما دارم سوال میکنم) 

همسر ایشون سراغ زن دیگه ای نمی‌رفت!؟ 

این همه رابطه بدون صیغه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم نظريم با اين تفاوت كه به نظرم يكم زمان بده به خودش ما كه شرايطشو نميدونيم خانواده اش با دوتا ب ...

حرفتون درستع  ولي مطمعنم ك هزينه مالي رو پرداخت ميكنه ك بچه هاش در اسايش باشن منم ازدواج نميكنم و پاي بچه هام ميمونم هر چند ميترسم تو اين جامعه گرگ صفت خانواده خودم و خودش ميگن جدا شو لياقتت رو نداره و خودتو ميكشي با اوضاعي ك داريم ازت ميبينيم  

2731
سوالم اینه اگر صیغه نبود (مدافع نیستما دارم سوال میکنم)  همسر ایشون سراغ زن دیگه ای نمی‌رفت!؟& ...

صيغه وابستگي مياره مثه الان ك ده روز ده روز ميره ولي اگه برا رابطه جنسي بود كارش رو ميكرد تمام و اين احساسش نسبت ب من كم نميشد   ولي وقتي رفته صيغه كرده يعني براش مهم بوده تو زندگيش😔

خدا کمکت کنه خواهرم..غصه نخور نمیدونم اصلا چی بگم دلت آروم بگیره فقط نگران نباش خدا پیشته تو تنها ...

من ازتوخوشم میاد سعی میکنم اگه حتی نظر مخالفم دادی باهات دعبا نکنم.حس خوبی کلا بهم میده عکسو اسمتت

2740
شوهر شما زندگیتونو خراب کرده ن کسی دیگ انقد گناه شوهرتونو نندازین گردن خانوما

قربون دهنت 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

کجا بستریت میکنن؟؟

بیمارستان اعصاب و روان؟

ابوالقاسم کریمی(فرزندزمین):شاعر،ترانه سرا,نویسنده+مشاوره رایگان درخصوص بیمه عمر/کارشناس فروش و مشاور مالی شرکت بزرگ بیمه پارسیان
بله درسته ممكنه لقمه حرومي باشه و اه مردم دنبالش باشه  يا مال يتيم تو اموالش باشه 😔خيلي   ...

ببین من یه کار خانوما اعصابم رو خورد میکنه.اینکه وقتی مورد ظلم قرار میگیرن فقط کارشون میشه گریه و زاری و افسردگی.....چرا؟ یه احمقی میره دنبال عشق و حالش یکی دیگه گریه میشه سهمش!! این کجاش عدالته؟ خودمون باید عدالت رو اینمواقع اجرا کنیم.پاشو سرپا.خودت و زندگیت و بچه هات رو بساز.وااای کاشکی یه روزی برسه یه خانومی که خیانت دیده بیاد بگه شوهرم التماسم رو میکنه و من دَکِش میکنم و میگم تو لیاقتت همون بود که بخاطرش رفتی.پاشو دیگه اول فکر کن چی جوری از طریق همین عوضی آینده مالیت رو تضمین کنی.بعدشم بزار با بچه هات برو.جدا زندگی کن و عشق و حال

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
صيغه وابستگي مياره مثه الان ك ده روز ده روز ميره ولي اگه برا رابطه جنسي بود كارش رو ميكرد تمام و اين ...

کی گفته وابستگی میاره

صیغه کرده باهاش بخوابه

صیغه هم نبود باهاش میخوابید 

اون خونه اگه پایه هاش محکم بود خراب نمیشد شوهر این خانوم باید متعهد میبود مگه اون زن ب زور وارد زندگ ...

اره عزیز به زور وارد میسن من خودم یکی رو دیدم ومیشناسم که رفته یه زندگی رو خراب کرده

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴