2733
2734
عنوان

مهربونا میشه بدون گارد گرفتن و قضاوت نظرتونو بهم بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 114 پست
ان شاالله خدا كمكت كنه عزيزم😢 چقد ناراحت شدم برات☹️❤️

عزیز دلمی.ناراحت نباش دوستم.دعا کن خدا بهم توان بده به بهترین نحو ممکن از پس این روزا و این دنیا و آدماش بر بیام عشقم.یجوری که خودم تباه نشم

عزیز دلمی.ناراحت نباش دوستم.دعا کن خدا بهم توان بده به بهترین نحو ممکن از پس این روزا و این دنیا و آ ...

حتما گلم. ان شاالله ك بهترينا برات پيش بياد عزيزدلم❤️

عشقم همسرم😍نفسم بچه هام😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا احترام به پدر و مادر در هر شرایطی واجبه شما احترامت رو حفظ و ارتباطتت رو کمتر کن. یه کم این مشکلات به خاطر رسوم عجیب ما ایرانی ها هم هست مثلا سیسمونی دادن چیزی که اصلا ضروری نیست ولی باعث ایجاد دلخوری میشه. شما سعی کن توی زندکی تکیه ات به هودت و توانایی هات باشه نه پدر و مادرت اینطوری هم کمتر دلخوری پیش میاد

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم
2731
وای خیلی سخته که!حداقل دخالت نکنن .پس بهتره بری پیش مشاور دقیقا جملاتی و بهت بگه بکار ببریم که بتونی ...

جدی؟فکر میکنی جواب بده؟قبل ازدواجم که خونه بابام بودم و مشکلاتی داشتیم میرفتیم پیش مشاور.ولی یادمه مامانم میرفت تو اتاق درمیومد بیرون رفتار روانشناس از این رو به اون رو میشد.هیچکس باور نمیکرد حرفای من و خواهرمو.بابامم بیچاره از ترسش طرف مامانمو میگرفت دیگه دوتا بچه رو کی آدم حساب میکنه؟همیشه به ضررمون تموم میشد.چشمم ترسیده از مشاور دیگه

وای خیلی سخته که!حداقل دخالت نکنن .پس بهتره بری پیش مشاور دقیقا جملاتی و بهت بگه بکار ببریم که بتونی ...

ولی پیسنهاد خوبی بود مرسی عزیز دلم،هرچند که جلو شوهرم تف سربالاس ولی باز واسه آرامش زندگیم لازمه.مرسی خوشگلم

وای گل گفتی،دقیقا همینه.یه خواهر دیگه ام دارم بیست سالشه،دل اونم خون کردن،فقط با پند اندرزای مذهبی غ ...

بابات چی میگه . تو احترامشونو نگه دار ولی زفت و امد رو به صفر برسون بگو دکتر گفته استراحت مطلق . برا تربیتشم بگو هرکی سیسمونیشو خریده تربیتشم میکنه . بچه پدر و مادر داره من که مثل اونایی نیستم که بچشونو ول میکنن به حال خودشون ‌. خودم تربیتش میکنم و به اعتقادات خودم بزرگش میکنم .

2738
والا احترام به پدر و مادر در هر شرایطی واجبه شما احترامت رو حفظ و ارتباطتت رو کمتر کن. یه کم این مشک ...

دقیقا درست میگی گلم،شایدم واقعیتن به این اعتقاد دارم که سیسمونی وظیفه پدر و مادر نیست ولی به قول شما اعتراف میکنم شاید ته دلم حس میکنم با این همه تمکن مالی که دارن انتظار میره یه گوشه چشمی بهمون بکنن.مخصوصا که آدمای ساکتی هم نیستن بگیم کار به کارمون ندارن یه گوشه نشستن زندگیشونو میکنن.روز نیست که زنگ نزنن بگن فلان دکتر رو انتخاب کن برو مطبش،کلینیک بری قبول نیست.یا میگن فلان چیزو بخر یا نخر یا امر میکنن کدوم بیمارستان باید زایمان کنی و... الی آخر.

والا احترام به پدر و مادر در هر شرایطی واجبه شما احترامت رو حفظ و ارتباطتت رو کمتر کن. یه کم این مشک ...

البته حرف قشنگی زدی شما،به ذهن خودم نرسیده بود.اینکه میشه با حفظ احترام ارتباطو کمتر کنم.این مسائل یکمش اشتباه اونا هست ولی باقیش ضعف منم هست که نمیتونم درست مدیریت کنم🤦‍♀️

میدونم اذیت شدی... مادر گاهی به دختران حسادت میکنن متاسفانه... اما هیچوقت محبتشون و حمایتشون رو از د ...

عزیز دلم فدای تو.شما راست میگی.طرز فکرتو قبول دارم منم.وگرنه میشد با بی احترامی پاشونو از زندگیم ببرم،نه که سیاست مدار و منفعت طلب باشما،ولی به هر حال پدر و مادر نباشن آدم بد زمین میخوره.حتی حمایت معنویشون چه بسا کم هم خیلی وقتا آدمو کمکم میکنه.ممنون از نظرت نازنینم.سعیمو میکنم با دعای خیر شما بهترین باشم عزیزم 

ولش کن بابا یعنی چی ی جور رفتار کنم ک خدا قهرش نیاد

مگ فقط ما در برابر اونا وظیفه داریم اونا وظیفه ندارن؟

من همین الانش سر اینکه نمیزاره برم سرکار جنگ انداختم و قهرم بعد تو سر همچین مسعله ای ب نظرت واکنشت باید چی باشه؟ خیلی راحت بگو بهش تو وظیفته سیسمونی بدی اگ گفت ن بگو پس دگ هیچ وقت ن منو میبینی ن نوه تو بزن بیرون دگ اصن نرو خونش خودش ب غلط کردن میوفته

یکی داره و منت میزاره یکی نداره و منت میذاره میدونم چی کشیدی میگذره ولی یه جوری زندگی کن و برا بچت خرج کن که هیچ وقت محتاج حتی پدر و مادرت نباشی ازهیچ کس توقع نداشته باش چون خودت ازیت میشی به شوهرت هم نگو فردا تیکه بهت بندازه بهش بگو دوس دارم خودمون برا بچمون تلاش کنیم و خریداش بکنیم از هیچ کسی هم توقع نداشته باشیم خیره 

2706