2733
2739
عنوان

مهربونا میشه بدون گارد گرفتن و قضاوت نظرتونو بهم بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 114 پست
سلامت باشی عزیزم،به خدا بحث توقع نیست.بحث اینه که حالا با وحود اینکه من توقعی ندارم ازسون چطوری با ت ...

دیگه افسارزندگیتوکه نده بهشون.به نظرم اگه مامانت توانایی کاروداره وفقط بخاطر بیحالی پانمیشه شاهین مهمون برو وبیا دوروز توهفته.امااگه مریضه نمیتونه دوباره روز برو غذابپز براخودتون ظرفارو بشوروبیا.کاربیشترنکن

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
عزيزدلمم. اصن نميدونم چي بگم😢☹️ رفت وامدتو كنترل كن. بلاخره مادره  اما يكم سنگين تر رفتار كن ...

قربونت گلم.دقیقا باید یطوری خلاصه رفتار کنم که نه سیخ بسوزه نه کباب.ولی خیلی سخته.مسائلی دارم باهاشون که تو تاپیک نمیگنجه خواهر😖دعا کن از پیش بر بیام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه افسارزندگیتوکه نده بهشون.به نظرم اگه مامانت توانایی کاروداره وفقط بخاطر بیحالی پانمیشه شاهین مه ...

شاهین=شما عین 

دوباره=دویاسه بار

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2728
بی توقعی ، دیگه وقتی میبینی اینجوریه بی توقع باش . خودت کم کم برا بچت بخر خیلی وقت داری حالا 

میگم که الان من به خدا توقعی ازشون ندارم،ولی اونا یکم تفکرات مذهبی غیر عقلانی دادن بلانسبت شما به من میگن ما تو سرت ..... کردیم تو باید به ما احترام بذاری اونم به حد کمال.من دیگه اینجوری در توانم نیست والا

بحث توقع نیست وقتی آدم می بینه برا پدر مادرش پول مهم تر از اونه و ارزشی براشون نداره آدم ناراحت میشه 

پدر مادر هم وظیفشه برا بچش یه چیزایی رو فراهم کنه وگر نه اگر پدر و مادر هر رفتاری دلش خواست کرد و هر ظلمی مرتکب شد که دیگه اسمش پدر مادر نیست..مادری به مادری کردنه نه فقط بچه به نیا آوردن

قربونت گلم.دقیقا باید یطوری خلاصه رفتار کنم که نه سیخ بسوزه نه کباب.ولی خیلی سخته.مسائلی دارم باهاشو ...

ان شاالله خدا كمكت كنه عزيزم😢

چقد ناراحت شدم برات☹️❤️

عشقم همسرم😍نفسم بچه هام😍
خدایی هرجور فکر کنی برمیگرده به کمبودی که قبلا تو زندگیشون بوده برا همین سختشونه بدن .دست خودشونم نی ...

وای گل گفتی،دقیقا همینه.یه خواهر دیگه ام دارم بیست سالشه،دل اونم خون کردن،فقط با پند اندرزای مذهبی غیر معقول بهش میگن پسر و دختر خودشون باید یه زندگیو صفر تا صد شروع کنن،حضرت علی یه زره داشت فروخت خرج حضرت فاطمه کرد و زندگیشونو شروع کردن.پیغنبر هم حهاز به فاطمه نداد و... .

2740
اینجاس که میگن همه مادرا نمیتونن مادر خوبی باشن اینکه بعضیها میگن مادر مادره همه مادرا خوبن بنظرم کش ...

آره عشقم خودم همه عمر به این فکر کردم منتها فشار جامعه طوریه که اگه اینو به زبون بیاری بلانسبت شما میریزن سرت لهت میکنن

سیسمونیتو خودتون بخرید .به همه هم بگید بچه خودمونه دلیلی ندارد خانواده ام بخرن .نزار منتی سرتون بزار ...

بله دقیقا درست میگی،خداییش هم بجه خودمه خودم باید جورشو بکشم.الان مشکل مالی سیسمونی رو ندارم الحمدلله،میرسونم خودم لوازمی که نیاز دارمو بگیرم بالاخره.ولی دل آدم میشکنه دیگه،من هنوز درخواستی هم نکرده بودم ازش ولی دوبار اشکمو درآورد با حرفای خیلی زشت که جاش نیست بگم،که نیای واسه بچت از من سیسمونی بخوای.بعد ۴۸ ساعته میگه نوه مو من باید بزرگ کنم،به خونواده پدریش نره.بچه خودمه زیر دست من باید رشد کنه.(آخه مامانم روحیات خاص مذهبی و و همش تو علوم جدید عمق وجقه استغفرالله)🙊

بگو باردارم نمیتونم ، بعدم بچه دارم وقت نمیکنم . پولدارید کارگر بگیرید

دیگه راست میگی شما،یجور با لحن خوب همینجوری باید عمل کنم،چون وجدانا هم توانم بیشتر از این نمیکشه،حالا شاید باورت نشه من از کرج میرم تهران خونشون.یبار اول هفته یبارم وسط هفته.گریه م در اومده

بله دقیقا درست میگی،خداییش هم بجه خودمه خودم باید جورشو بکشم.الان مشکل مالی سیسمونی رو ندارم الحمدلل ...

وای خیلی سخته که!حداقل دخالت نکنن .پس بهتره بری پیش مشاور دقیقا جملاتی و بهت بگه بکار ببریم که بتونی کار خودتو بکنی با تنش کمتر .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
دیگه راست میگی شما،یجور با لحن خوب همینجوری باید عمل کنم،چون وجدانا هم توانم بیشتر از این نمیکشه،حال ...

همین دور بودن یه مزیته برای اینکه بهونه بگیری و کمتر بری و بیان .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
دیگه افسارزندگیتوکه نده بهشون.به نظرم اگه مامانت توانایی کاروداره وفقط بخاطر بیحالی پانمیشه شاهین مه ...

وای عزیز دلم من کرجم مامانم اینا تهران،همین هفته ای یکی دوبارم جونم به لبم میرسه،شوهرم خسته شده دیگه اتقدر توقع دارن برم اونجا.مامانم از من سرحال تره.انقدر پول خرج میکنه اتقدر شهرای مختلف میره دوره های کلاس های عجیب و غریب میره بگم باور نمیکنی.ماه گذشته ۸ میلیون پول بی زبون داد یه نون حروم خورده ای بهش گفت یه سری کتاب بهت میدم علوم خفیه س که بعد ها میاد رو کار ولی تو بخون از الان متوجه باشی علمت بره بالا.کلاس علوم کیهانی و ماوراالطبیعه و...

دو هفته پیش رفت قم یه کلاس سه جهار ساعته رو دو میلیون پول داد بعد چند شب پیش به پهنای صورتش اشک میریخت میگفت به خدا ندارم سیسمونی بگیرم باید طلا بفروشم تو راضی میشی من طلامو بفروشم واسه بچه تو؟😔😓

بحث توقع نیست وقتی آدم می بینه برا پدر مادرش پول مهم تر از اونه و ارزشی براشون نداره آدم ناراحت میشه ...

نه کلا شعارش اینه از بچگیمون که اگه مادر فقط ۹ ماه بچشو حمل کنه احترامش واجبه به بچه و تمام.نمیگم دروغ میگه ها ولی آخه خدا هم حای حق نشسته.واقعا همین؟؟همه بچگیم یادمه انقدر ما کلاس تابستونی میرفتیم یا خرج عید میکردیم بدش میومد و با بابام دعوا میکرد که چرا پر روشون میکنی؟خونه شوهر برن شوهر اینطوری خرجشون نمیکنه،بزار حسابگر بار بیان.حرف بابام هنوز تو گوشمه همیشه میگفت مگه هوو هاتن اینطوری میکنی باهاشون بزار تا هست بخورن و... .خلاصه که اینطور عزیز جان😏

2706