2733
2739
عنوان

مهربونا میشه بدون گارد گرفتن و قضاوت نظرتونو بهم بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 114 پست
یا خدا😭چرا اینجوری شده زمونه.انقدر غصه میخورم.به خدا اصلا لذت نمیبرم از اینکه دارم مادر میشم و بارد ...

نه عزیزم این طور که نمی شی ان شاالله مثلا مامان من باوجود همه ی بدی های مامانبزرگم خیلی مهربون و خوبه ، بچه اایی که خودشون سختی کشیدن معمولا مادرپدرای خوبی می شن ان شاالله که شما جزو این دسته هستید

میگم که الان من به خدا توقعی ازشون ندارم،ولی اونا یکم تفکرات مذهبی غیر عقلانی دادن بلانسبت شما به من ...

اولا که هرچی گفتن جواب نده وسکوت کن وجواب نده کمتر هم رفت وامد کن اینجوری بی احترامی نکردی وجوابشونو ندادی واوناهم عادت می کنن که فاصله رو رعایت کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدم وضعشم خوبه هااا .برای اینکه بهونه بیاره پول سیسمونی کم داده رفت تمام فرش ومبالای خونه راعوض کرد ...

آخ عزیزم چه طرز تفکرات زشتی،از مهر پدری و مادری یکم به دوره😓مامان اینای منم وضعشون خوبه مثل خونواده شما،اوناهم اینطوری توجیه میکنن که ماهم آدمیم نمیشه تا آخر عمر حامی بچه هامون باشیم،باید به سر و وضع خودمون و زندگیمون برسیم منبعد،من نمیگم نکنن ولی به قول شما ۹ تا برا خودشون یکی برای بجه هاسو.بالاخره پدر و نادر شدن یه مسئولیت عمرانه س،با تاهل بچه ها که از آدم سلب نمیشه،بلانسبت شما گربه که پس ننداختن آخه،خونواده منم مارسال همین موقع ها برای عید فقط ۶۰ میلیون هزینه کردن داخل خونه رو بازسازی کردن و کلی وسیله جدید خریدن،کم و کسری ندارن که دلم بسوزه.دارن ولخرجی میکنن ولی دستشون به کمک به ما نمیرسه فقط

بچت چیه؟ مال من یه چندر غاز داد سیسمونی رفته همه جارا پر کرده من ده میلیون دادم دخترم .اش نخورده ده ...

هنوز معلوم نیست عشقم هفته آخر اسفند وقت سونو ان تی دارم تازه معلوم میشه،والا بچه من هنوز معلوم نیست چیه،هنوز هیچ حرفی نزدم از کمک، اینا عزای عمومی گرفتن اشک منو از حالا درآوردن،به قول شما آش نخورده و دهن سوخته.خوبه خودم نرفتم بگم چیزی بهمون بدین😕

2731
نه عزیزم این طور که نمی شی ان شاالله مثلا مامان من باوجود همه ی بدی های مامانبزرگم خیلی مهربون و خوب ...

آره راست میگی هااا😍

منم مامانم خیلی بخیل و حسوده ولی مادربزرگم انقدر مهربونه،باورت میشه هنوز معلوم نیست جنسیت بچم چیه چند روز پیش رفتم خونشون گفت وای من باید نی نی رو پاگشا کنم اولین باره اومده اینجا،رفت دویست تومن آورد داد گفت برو براش ست قابلمه نوزاد بخر.انقدر مهربونه خدا میدونه.دیروز اومدم یکم چشم سفید بازی دربیارم خدا ببخشه😅زنگ زدم از مامانم که اینطوری گفته بدگویی کردم گفتم میگه سیسمونی نمیدم و این حرفا.تا گوشی رو گذاشته زنگ زده به مامانم انقدر دعواش کرده دلم خنک شد🤣😂البته نامان مم از هیچکی حساب نمیبره همینجوری به مادربزرگم گفتم چهار روز دیگه نیاد به دروغ بگه ما هم کمک کردیم و... .

اولا که هرچی گفتن جواب نده وسکوت کن وجواب نده کمتر هم رفت وامد کن اینجوری بی احترامی نکردی وجوابشونو ...

آره فدات شم راست میگی،به قول یکی دیگه از دوستامون که همین نظر شمارو داشت میگفت ارتباط هیچ ربطی به احترام نداره،میشه با حفظ احترام رفت و آمدو کم کرد که نه خودم اذیت بشم هم یکمم اونا به خودشون بیان.

آخ عزیزم چه طرز تفکرات زشتی،از مهر پدری و مادری یکم به دوره😓مامان اینای منم وضعشون خوبه مثل خونواده ...

دختر خوب پدر مادر که به دنیا نیومدن تا اخر عمر خودشونو فدای بچه کنن اونام ارزوهای دارن که بعد سالیان سال برای خودشون ارزشمنده 

بهترین راه حل اینه که چشمتون به مال کسی ولو پدر ومادر نباشه وبچسبید به زندگی ودرامد خودتون ,واز کسی توقع نداشته باشید 

2738
دختر خوب پدر مادر که به دنیا نیومدن تا اخر عمر خودشونو فدای بچه کنن اونام ارزوهای دارن که بعد سالیان ...

عزیزم پدرومادری که زیاد دارن و ب دیگرانم کمک میکنن جز بچه خودشون .ادم از پدر خودش توقع نکنه از کی توقع کنه 

اسی گفت پدرش وضع مالیش خوبه .سیسمونی وجهاز همه پدرومادرها وظیفه خودشون میدونن عرفه .وحق یه دختره

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 
آره راست میگی هااا😍 منم مامانم خیلی بخیل و حسوده ولی مادربزرگم انقدر مهربونه،باورت میشه هنوز معلوم ...

اخی چقدر خانم مهربونیه خدا حفظشون کنه برات

عزیزم راه مقابله یا مادرت فقط اینه که واگذارش کنی به خدا ، ادم جواب مادرش و که نمی تونه بده ، اصلا بهش فکر نکنه الان باید به فکر نی نی کوچولوی تو شکمت باشی ، سیسمونیشم ان شا ء الله به خوبی و خوشی جور می شه ، باور کن ده سال دیگه که بزرگ بشه می شینی به این روزا نگاه می کنی و با خودت می گی هیچکودمش ارزش یه ثانیه ناراحت شدنمم نداشت❤❤