2703
2553

سلام عزیزای دلم،اول بگم تازه واردم سوتی اینا اگه دادم به بزرگواری خودتون ببخشید🙈

بچه ها حس میکنم مادرم خیلی بخیل و حسوده متاسفانه.نمیخوام توهین کرده باشم بهشا ولی بالاخره رزایل اخلاقیه دیگه،ممکنه هرکسی یه اخلاق بد داشته باشه.

اگه بدونین سر خریدن جهاز برای من چقدر حرص خورد،چقدر جنگ تو خونه درست کرد،چقدر اشکمو درآورد.دیگه گذشته رو نمیخوام بگم ولی بعد از پنج سال هنوز میگه تو پدر منو سر جهاز خریدن در آوردی،دختر محترمی نبودی بری کنار بشینی هرچی خودمون خواستیم برات بخریم تو هم حرف نزنی.منظورش اینه که دخالت نکنی حتی نظرم ندی تو رنگ و مدل😐

بعد شاید باورتون نشه یه جهازی آوردم روم ننیشد پاتختی بگیرم انقدر خونم خالی بود.جهازم ۲۵ میلیونم نشد سال ۸۴رسیداش هنوز دستمه،همه جا پر کرده من ۵۰ میلیون جهاز دادم.تازه نصف بیشترش اساسای کهنه و تو کند مونده خودش بود داد به من😔میدونین از چی زورم میاد؟از اینکه پدر و مادرم خودشونو خون برتر فامیل میدونن تو پولدار بودن و پست شغلی پدرم.همین الان ۴ میلیارد پول خونه شونه،دوتا زمین تو نوشهر دارن یک میلیارد پول اون دوتاست.دو تا آپارتمان تو کرج و... .

مشکلم اینه الان باردارم تازه رفتم تو سه ماه.دوبار تاحالا دعوا راه انداخته تو خونشون با من که من سیسمونی به هیچ وجه نمیدم بهت.فدای سرم مشکلم پول نیست خلاصه میخرم برای بچم.ولی فقط یکی منطقی بگه من چطور بعد از این با خونوادم به خصوص مادرم رفتار کنم که هم خدا قهرش نیاد هم خودم اذیت نشم.به خدا هیچ مهری دیگه نسبت بهش ندارم😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بی توقعی ، دیگه وقتی میبینی اینجوریه بی توقع باش . خودت کم کم برا بچت بخر خیلی وقت داری حالا 

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

خدایی هرجور فکر کنی برمیگرده به کمبودی که قبلا تو زندگیشون بوده برا همین سختشونه بدن .دست خودشونم نیست چشم و دلشون سیر نشده .احتمالا برا خودشونم خیلی به سختی خرج میکنن نه؟ شما خواهر برادری دیگه نداری؟ 

ببخشید طولانی شد عزیزان چقدر دلم پر بود😓 راستی سال ۹۴ منظورم بود اشتباهی نوشتم ۸۴

گفتم خخخ

آخه ۸۴ ،ده تومن بود جهیزیه عالی

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2714
خداییش سخته.من جای شما بودم احتراممو میذاشتم ولی عین قبل نمیشدم.سنگین تر و کمتر میرفتم دیدنشون

منم فکر تورو میکنم عزیز دلم ولی اگه بدونی چقدر تو فشارم.روز نیست که زنگ نزنن بگن بلند شو بیا اینجا بهمون سر بزن،شوهرتم ول کن هفته هفته پیش ما بمون کارامونو بکن و... .آخه مامانم بندا خدا یذره هم شلخته س و یجوراییه گفتنش درست نیست شاید،هفته ای دوبارم غذا نمیپزه.من که میرم گلستون میشه خونشون. 

سیسمونیتو خودتون بخرید .به همه هم بگید بچه خودمونه دلیلی ندارد خانواده ام بخرن .نزار منتی سرتون بزارن مامانت اینا ..بعدم کم برو و بیا رسمی .ولی احترامشونو حفظ کن 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
منم فکر تورو میکنم عزیز دلم ولی اگه بدونی چقدر تو فشارم.روز نیست که زنگ نزنن بگن بلند شو بیا اینجا ب ...

بگو باردارم نمیتونم ، بعدم بچه دارم وقت نمیکنم .

پولدارید کارگر بگیرید

از هیچ کسی توقع نداشته باش حتی پدر و مادرت خدا تو رو برای بچه ات حفظ کنه فقط سعی کن مامان خوبی باشی ...

سلامت باشی عزیزم،به خدا بحث توقع نیست.بحث اینه که حالا با وحود اینکه من توقعی ندارم ازسون چطوری با توقع های اونا کنار بیام که ازم انتظار دارن برم و بیام،احترام بیش از حد میخوان طوری که از الان نشستن بعد زایمان بچمم بدم مامانم تربیت کنه،کلا میگه آب خواستی بخوری از ما اجازه میگیری

2706