1676
1605
عنوان

یهو حالم بد شد

264 بازدید | 19 پست

خواب بودم احساس سرگیجه بهم دست الان فقط وقتی دراز می کشم ب سمت راست یا چپ‌ب شدت زمین دوره سرم میچرخه..

حالت تهوع هم دارم

تا حالا اینجوری شدین؟؟

میخواهم تا دوردست ها سفر کنم..میخواهم به شادمانی روحم دست یابم و حد و حدودهای که میشناسم دگرگون سازم و احساس کنم که ذهن و روحم می‌بالد..میخواهم زندگی کنم وجود داشته باشم..باشم و حقیقت را از درون خودم بشنوم

من چند شب پیش چای سبز خورده بودم  بدتر از این حالت بودم  ☹🙁

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

فشارت رو بگیر

با چی الان 😣چیزی ندارم که 

میخواهم تا دوردست ها سفر کنم..میخواهم به شادمانی روحم دست یابم و حد و حدودهای که میشناسم دگرگون سازم و احساس کنم که ذهن و روحم می‌بالد..میخواهم زندگی کنم وجود داشته باشم..باشم و حقیقت را از درون خودم بشنوم
1522
شاید ضعف کردین بانو 

نه عریزم‌دیشب ساعت ۱۲ تهچین خوردیم😐

1668
چای سبز فشارو میاره پایین 

اره خیلی حس بد بود نمیدونم چطوری هرشب میخورن بعضیا😕

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     

فک کن ببین چیزی نخوردی اینجور بشی قبلش ترشس چای سبز و...کم خونی هم همین علائم داره یل شاید نزدیک پریودیته،من پریشب اینجور شدم حالت تهوع سرگیجه و سردرد البته،یکم نوشابه سیاه خوردم و پماد ویکس زدم ب پیشونیم سرمو بستم یکس دو ساعت بعد خوب شدم

فک کن ببین چیزی نخوردی اینجور بشی قبلش ترشس چای سبز و...کم خونی هم همین علائم داره یل شاید نزدیک پری ...

ما دیشب شام دیر خوردین ساعت ۱۲ تهچین 

ب نظرت ب خاطر اونه؟

اره خیلی حس بد بود نمیدونم چطوری هرشب میخورن بعضیا😕

روزی یکبار بخوری مشکلی نداره منم قبلا اینجور بودم چون کم خونی دارم،الان چاس سبز با طعم هل استفاده میکنم اما ی روز در میون

ما دیشب شام دیر خوردین ساعت ۱۲ تهچین  ب نظرت ب خاطر اونه؟

احتمال غذا سر دلت مونده و هضم نشده،منم گاهی همینجورم،قبلا لیموترش یا چای لیمو عمانی میخوردم الان ی دو قولوپ نوشابه سیاه زود صاف میکنه

روزی یکبار بخوری مشکلی نداره منم قبلا اینجور بودم چون کم خونی دارم،الان چاس سبز با طعم هل استفاده می ...

منم کم خونی دارم.  اخرشب دولیوان خوردم خابیدم  اینجوری شدم

چای کیسه ای شو میگیری با طعم هل؟  

نه عریزم‌دیشب ساعت ۱۲ تهچین خوردیم😐

پاشو یه لیوان شربت ابلیمو درست کن بخور

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین؟                                                                                         تومثه من زیاد داری ولی من خـــدایی جزتو ندارم❤️
من چند شب پیش چای سبز خورده بودم  بدتر از این حالت بودم  ☹🙁

من چای سبز خوردم بندری میرقصیدم 

تمام دنیا دورسرم میچرخید   گیج گیج 

افت فشار شدید پیداکردم   توووووبه 

استارتر فشارت افتاده 

پاشو یه چیزی بخور   یه لیوان شربت ابلیمو درست کن 

اوکی میشی 

1645