1711
1714
عنوان

شام چی دارید

864 بازدید | 80 پست

خورش جیگر

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

الویه

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

مامانای زیبا اگه دنبال یه پوست درخشان و شاداب هستین 

این مطلب حتما بخونید

1713
1710

دل و دماغ درست کردن شام رو ندارم😔

اگه رنگ بودم قرمز اگه فصل بودم بهار اگه طبیعت بودم دریااگه گل بودم رز اگه میوه گیلاس اگه ساز بودم پیانو اگه خواننده بودم شادمهر اگه غذا بودم فسنجون اگه حیوان بودم سنجاب اگه پرنده بودم عقاب اگه شغل بودم معلم اگه اشیاء بودم ساعت اگه لوازم آرایشی بودم رژ اگه حس بودم عشق اگه لباس بودم مانتو اگه ماشین بودم پورشه اگه عدد بودم ۱۴۰۰ اگه درخت بودم سرو اگه یه روز از هفته بودم چهار شنبه اگه ماه بودم فروردین اگه فیلم بودم عشق ممنوع اگه صدا بودم صدای امواج دریا اگه آب و هوا بودم بارونی اگه کتاب بودم شازده کوچولو اگه اعضای بدن بودم قلب اگه شعر بودم با من مدارا کن برایت خانه خواهم ساخت با دست هایم سقف بر کاشانه خواهم ساخت هرچند خود یک کوه دردم از فراغ تو قدری مدارا کن برایت شانه خواهم ساخت.

عدس پلو

شرایط اقتصادی جوری شده که ندای درونمو فرستادم تو یه شرکت منشی شده!       کودک درونمم گذاشتم سرچهار راه فال میفروشه     خومم با پراید مسافر کشی میکنم      اون روی سگمم گذاشتم تو یه باغ نگهبانی میده😐😐
1436

لوبیا پلو به جا گوشت گوساله مرغ ریختم😋🎀

به سر آستین کارگری که دیوارت را میچیند و به تو می گوید،ارباب ...نخند!😢به راننده چاق اتوبوس😔...... به رفتگری که درگرمای تیر ماه کلاه پشمی به سر دارد😟 ....به پارگی ریز جوراب کسی در مجلسی😌......به اشتباه لفظی بازیگر نمایشی😞....نخند،نخند که دنیا ارزشش را ندارد که تو به خردترین رفتارهای نابجای آدمی بخندی!!….که هرگز نمیدانی چه دنیای بزرگ و پردردسری دارند!!!آدمهایی که هر کدام برای خود و خوانواده ای همه چیزو همه کسند🙃🙃!!آدمهایی که به خاطر روزیشان تقلا میکنن،بار میبرند،کهنه میپوشند،سرماو گرما میکشند،وگاهی خجالت هم میکشند،......خیلی ساده🎀🎀
1717