2733
2739
عنوان

زن عموم امرفرمودن چادربپوش

1591 بازدید | 97 پست

دوستان مایه روزناهاردعوت بودیم خونه عموم ویکی ازعمه هام هم بود خانواده عموم وکلاعروساشون هم بودن کلازن عموم ادم چادری هست به مومن بودن معروفه  دخترش هم چادری هست ویکی ازمعیارهایی که  درنظرمیگیره وعروس انتخاب میکنه همین چادرهست...... خب من  چادرنمیپوشم خانوادم مشکلی ندارن..... تیپم هم خوبه  نه جلب توجه هست نه بده یجوری بگم شیک ومرتبه...... یهوتوجمع که تقریباهمه نشستن که فلانی چادربپوش چرانمیپوشی منم گفتم مگه هرکی بی چادره ادم بدیه این همه دختربی چادرادم بدی هستن یاونایی چادری هستن همه ادمای خوبین ؟؟گفت نه فلان واین حرفا ....خوشم نیومد جلوجمع گفت اگه میخواست منوتشویق به چادرکنه توخلوت نه توجمع...... مادرمم هم دوست  داره چادری باشم اما اجبارم نمیکنه...... منم یکی ازعلتهایی که چادرسرنمیکنم چون  واقعانیازی نمبینم..... حتی شنیدم زن عموم منوانتخاب نکرده برای پسراش چون چادری نبودم خداشاهده من اصلاتوفکرپسراش نبودم حتی یکیشون بهم پیام داد روش ندادم تموم شد رفت....منم دیگه خونه عموم نرفتم فقط یباراونم بخاطرعیادت عموم..... نظرتون بگینن لطفا ببینم کاردرستی کردم جواب دادم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حوصله دارین اینطوری جواب میدین که بحث و حرف و حدیث پیش بیاد تو فامیل؟ لبخند بزن به کلمه بگو من اینجوری راحت ترم و عادت دارم

و تمام

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
2731

نه من بودم میگفتم هرکی تو قبر خودش میخوابونن من میخوام سوسکا منو بخورن  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

یه کلمه میگفتی علاقه ندارم و تمام

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

آره بابا تو خوب جواب دادی اگه من جای تو بودم جوری جوابشون رو میدادم که برگرده بگه آفرین دخترم همینجوری برووو جلو !  والا !! زن عمو اینقد پررو !  

عصای پیری شما، عضلات و مفاصلِ شما هستند نه فرزندانِ شما!   
2740

اری کار درستی کردی مودبانه جواب دادی 

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

به نظرم کار درستی کردی، کسی حق نداره واسه آدم تصمیم بگیره، چه پررررو بوده

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
2706