2737
2739
عنوان

زن عموم امرفرمودن چادربپوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1591 بازدید | 97 پست
خانم محترم اغلب محجبه هایی ک من باهاشون برخورد داشتم خودرای  و از خود متشکر بودن شما ک نیستی ب ...

پست شما رو به رسم ادب و احترام لایک کردم....

اتفاقا من هم با اکثر مانتویی هایی که برخورد داشتم عصبی و بلا نسبت شما پاچه گیر و بی....

بودن.......

اما تا به حال به خودم اجازه اظهار فضل ندادم.....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
پست شما رو به رسم ادب و احترام لایک کردم.... اتفاقا من هم با اکثر مانتویی هایی که برخورد داشتم عصبی ...

اما الان اجازه اظهار فضل دادین..کی یاد میگیریم در قالب ادب توهین و بی احترامی نکنیم رسم ادب زمانیه که من نظر خودمو گفتم بی اینکه اسم مشخصی بیارم شما هم نظر خودتو نه اینکه ب نظرات دیگران گیر بدیم .در پناه خدا

چشمان تو آفریقاست.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اما الان اجازه اظهار فضل دادین..کی یاد میگیریم در قالب ادب توهین و بی احترامی نکنیم رسم ادب زمانیه ک ...

😂😂😂بابا اول شما شروع کردی به چادری ها توهین کردن فلانن و بهمانن.....

عجب گیری افتادیما......

برو خدا پشت و پناهت......

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
اما الان اجازه اظهار فضل دادین..کی یاد میگیریم در قالب ادب توهین و بی احترامی نکنیم رسم ادب زمانیه ک ...

تو این سایت انواع و اقسام توهین به مذهبیا رو شنیدم......

اما این جور جوابت رو دادم تا قاعده «گر زدی ضربتی؛ضربتی نوش کن»رو بهت یاد اوری کنم....

2728
😂😂😂بابا اول شما شروع کردی به چادری ها توهین کردن فلانن و بهمانن..... عجب گیری افتادیما...... بر ...

احساس میکنم یکی از همون چادریای از خود مچکری برو خوش باش😂😂😂😂

چشمان تو آفریقاست.. 
تو این سایت انواع و اقسام توهین به مذهبیا رو شنیدم...... اما این جور جوابت رو دادم تا قاعده «گر ...

جوابی ندادی جز دخالت تو نظر دیگران و این اولین مشخصه ی جهان سومی بودنه..یاد بگیر در نظر و کاردیگران هیچوقت فضولی نکنی 

چشمان تو آفریقاست.. 
احساس میکنم یکی از همون چادریای از خود مچکری برو خوش باش😂😂😂😂

بازم پستت رو به رسم ادب و احترام لایک کردم...

شاید......

تمام سعی خودم رو کردم که ادم مغروری نباشم ....

و قلبن به این نتیجه رسیدم که «بی حجابی یک فحشای ظاهریه».....

شاید منه باحجاب خصوصیت اخلاقی بدی مثل کینه و حسد دارم که فرد بیحجاب اون خصوصیات رو نداره....

قطعا فحشای باطنی دست کمی از فحشای ظاهری نداره!!!!!

بازم پستت رو به رسم ادب و احترام لایک کردم... شاید...... تمام سعی خودم رو کردم که ادم مغروری نباشم ...

چرا فک کردین من شما رو ک نمیشناسم ارزیابی کردم .من ب هیچ شخص خاصی توهین نکردم .اینچیزایی ک درباره فحشا میگین اعتقادات شخصیه هر شخص میتونه باشه من قبولشون ندارم اما ارتباطی ام بهم نداره .اگرم ناراحت شدین عذر میخام

چشمان تو آفریقاست.. 
2738