2733
2734
عنوان

زن عموم امرفرمودن چادربپوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1591 بازدید | 97 پست
چرا اغلب مذهبیا مغرورن و ب خودشون اجازه میدن تو همه ی مسائل دخالت کنن

دقیقااااا

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حوصله دارین اینطوری جواب میدین که بحث و حرف و حدیث پیش بیاد تو فامیل؟ لبخند بزن به کلمه بگو من اینجو ...

اخه لازم دیدم که متوجه اشتباهش کنم  .......توجمع خیلی جدی گفت منم خیلی جدی جوابشودادم ....یه ادموجلوجمع کم میارن همینه دیگه میشه...... خداروشکربحث پبش نیومد توجیه شدباجوابم.... اگه جوابشونمیدادم یه عمره خودخوری داشتم

2728
😂😂😂👍 راضی ام ازت

قربون شما🥰🥰🥰

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

منم چادر نمیزنم ولی خیلی مذهبیم ..

هرکی هم میبینه منو میگ عه  بهت نمیاد نماز بخووونی!!

ب ظاهر نیییس ..

کسی نیس بهشوون بگه بابا سرتون روی تنتون باشه ن توی زندگیه دیگران!

شد شد نشد بیا بشین برات چایی بریزم ❤

چه رويى داره حالا مگه پسراش تحفه ن كه تو رو در نظر نگرفته ! از اين جور ادما متنفرمممممممممم

من برم تا قطع دسترسى نشدم باز

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
اخه لازم دیدم که متوجه اشتباهش کنم  .......توجمع خیلی جدی گفت منم خیلی جدی جوابشودادم ....یه اد ...

مطمئن باش توجیه نشده این اشتباه و با یکی دیگه هم میکنه 😐 چند سالشه 

اگه سن بالاست ولش کن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2738
تازه داشتم میرفتم حیاط گفت‌چادرت کو  منم چشم غره رفتم 😐 توی جمع هم بودیم منم ۱۶ سالم

عجب رویی

چرا اغلب مذهبیا مغرورن و ب خودشون اجازه میدن تو همه ی مسائل دخالت کنن

نه اینطور نیست....

ما مذهبی هستیم و عقیده ای بر اینکه با حرف یکی رو ترغیب به کاری کنیم نداریم....

این جور مساعل رو باید جوری دیگه ریشه یابی کرد.....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2706