2737
2739
عنوان

قندخونم بالاس کممممممممک

46 بازدید | 5 پست

سلام خانومای گل

هفته 15 بارداریم، قبل از بارداری تست دادم 118 بود قندم، نرمال ازمایشگاهه تا 100 بود

یه هفته پیش باز ازمایش دادم نرمال اینبار تا 110 بود، مال من 114 بود.... 

مادرم ارثی دیابت داره توروخدا کمکم کنید بگین چکار کنم، دکتر گفته آزمایش قندت باید تکرار بشه

برای باردارا نرمال تا ۹۰ متخصص تغذیه برو رژیم بهت بده من داشتم تو بارداری با رژیم ماه هفتم کاملا رفع شده بود دیابتم مال من اولش ۱۰۸ بود

امیدوارم یه روزی بیاد که همه بابا ها بابای ایده ال باشن  امیدوارم همه دخترا خوشبخت بشن همه اونایی ک ارزو دارن مامان بشن به ارزوشون برسن وخدا دامنشونو سبز کنه  همه مامانا سلامت باشن وبا عشق بچشونو بزرگ کنن واینکه امیدوارم خداوند از هردوجنس بچه به همه ادما بده   خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آره ارثی قندتون بالاست باید در کل همیشه در حد معمول رعایت کنی..الان جای نگرانی نیست چون زیاد نشده عددش..ولی در کل رعایت کن

برنج نزار زیاد دم بکشه

روزی یک یا دو عدد گردو بخور حتما

و دیگه چیزایی که اشکارا قندشون بالاست مثل شیرینی جات و بسکوییت و اینا نخور

بعد دوباره تکرار کن آزمایشت رو..در کل خیلی بالا نیست ولی چون باردار هم هستی حتما رعایت نکن که دیایت حاملگی نگیری ولی خیلی هم نمی خواد رژیم سخت بگیری که بگی هرچی قند داره نخورم..همه چی قند داره با این عدد نیاز به ترسیدن نیست ولی رعایت معمولی هم بکن عزیزم

2742