2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیدم تو یه تاپیک پسره می‌گفت اگه یه دختر بگه آزمون خوشش میاد دیگه تلاشی براش نمی‌کنیم چون خودمون میخایم ینفر به دست بیاوریم و اینطوری راحت ینفرو نمی‌خواستم اینم مثال همینه فک کنم

سلام دخترررررررررررم با تشکر
منم دیشب بهش گفتم نیستی گفت شرایطم همینه اگ میخای ک راهمون جدا شه 🤦🏻‍♀️

پس خودتو حروم نکن تو این رابطه 

حیف وقت و جوونیت نیست 

کسی که آدمو بخاد همیشه براش وقت داره 

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
2740
اخه ۶ وقت چت کردنه  بیچاره رو ول کن بزار بخوابه

😂👌

مربی یوگا❤️دانشجوی تربیت بدنی ❤️اگ برنامه غذایی مناسب خودتومیخوای یا دوست داری توخونه ی خودت ورزش کنی و به اندام دلخواهت برسی با کمترین هزینه مربی خصوصیت میشم و زیرنظرت میگیرم وتنهات نمیذارم تابه چیزی ک میخای برسی❤️تومیتونی بهترین ورژن خودت باشی فقط کافیه ک بخوای🤍برای مشاوره طب سنتی هم در خدمتم
چجوری رفتارمو درست کنم

بذار اون دنبالت باشه نه تو دنبال اون 

خودتو آویزون نشون نده 

برنامه داشته باش برای خودت 

بذار اونم بدونه بی هدف و علاف نیستی که فقط بدویی دنبال اون 

البته ازون ور بوم هم نیوفتی

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️

کلا رابطه اولاش همینه بعدش همینی میشه که الان هست چیز عجیبی نیس. اونموقع ها تازه بودین برای هم ساعت شش صبح الکی پامیشد صبح بخیر بگه. این عادی شدنم چیز بدی نیس روتین زندگیه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
دیدم تو یه تاپیک پسره می‌گفت اگه یه دختر بگه آزمون خوشش میاد دیگه تلاشی براش نمی‌کنیم چون خودمون میخ ...

بنظر شما اگ کسی ک دلخورتون کنه برام مهم نباشه عذر خواهی نکته، شما ب روش بیارید اون بگه با اینکه حوصله ندارم وقت ندارم خستمه هرجور دوس داری فک کن منظورم این نبود باید چی گفت؟؟؟ 

و تهشم ک بهش بگی دارم اذیت میشم میگ راهمون جدا شه بهتره چون دارم اذیتت میکنم 

2706