2733
2734
عنوان

شمالیا تسلیت بدبخت شدیم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 11135 بازدید | 276 پست
آدم تو خونه نمیتونه بچه دو سالشو کنترل کنه.اونوقت انتظار دارین دولت و سپاه هشتاد میلیون انسان (اکثرا ...

از اولش تقصیر سپاه بود که با هواپیمایی ماهان چینی ها رو خیلی راحت ریلکس اورد ایران 

Mano 💗mamano💗💓 eshgham❤LOVE❤H 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اولش تقصیر سپاه بود که با هواپیمایی ماهان چینی ها رو خیلی راحت ریلکس اورد ایران 

مگه پروازها دست سپاه ؛برو بابا دیگه حرف دیگه ای پیدا نکردی 🤣🤣🤣. تا وقتی مردمی داشته باشیم مثل شما  که فقط بلدن حرف بزنن و دروغ پخش کنن. وضعمون همین میشه. 

#قدس_خونبهایت

حیف که میترکم وگرنه میگفتم از دیروز تا حالا چندتا مسافر مشکوک آوردن بیمارستان.وضعیت بیمارستانای شمال از دیروز تاحالا خیلی بدتر از اونیه که فکرش بکنین... 

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی
2742

خاک تو سر ملت ایران هر چی سرمون بیاد حقمونه  حالا مثلا به گفته آقایون شهرای  ما که فعلا موردی ندارن ولی من حتی میترسم اشغال بذارم دم در از یه طرفم زلزله امونمونو بریده من خودم افسردگی داشتم یه سالی بود خوب شده بودم این هفته بازم عود  کرد دوباره دارم قرص مصرف میکنم

بعضیابیشعوری وبی فرهنگی ونفهمی رو به اوجش رسوندن...کافیه یه نفر ناقل ویروس بین اینا باشه یه شهر الوده میشن حالاخودشون به جهنم....بیچاره نسل بعد از ما که پرورش یافته این نسل بی فرهنگه😷😷

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
2740

🔴 اینهمه از مسئولان گفتیم ولی یک گله و شکایتی داشته باشیم از مردم!

مدارس تعطیل شده و امروز طبق تصاویر و گزارشهایی که دریافت کردیم مردم از گوشه و کنار شهر و یا حتی از شهرهای دیگه اومده بودن برای خریدهای نوروزی!! تقریبا در همه شهرهای کوچک و بزرگ کشور همین اوضاعه!

خواهر و برادر من شما که اینقدر نگران بچه تون هستی که توی مدرسه به بیماری  مبتلا نشه، چطور دستشو گرفتی تو بازار از این راسته به اون راسته میچرخی که یه نیم متر پارچه بخری؟؟؟

اگر شما بیمار باشی و ناقل بیماری، که توی بازار به اون بزرگی چند صد نفر رو مبتلا میکنین، اگر هم ناقل نباشی و به یک نفر دیگه که مریضه برخورد کنی که باز هم خودت مریض میشی هم بقیه رو مریض میکنی. خواهش میکنیم چند روز مراعات کنین وضعیت بحرانی تر از این نشه، کی میخوایم  این موضوع رو جدی بگیریم؟

شهر ووهان به اون بزرگی قرنطینه شده پرنده پر نمیزنه، اینجا مردم آفتاب مهتاب بالانس میزنن توخیابونا، خب مریض میشین، بستری میشین. یکم منصف باشیم.

خیلی جاها رو تعطیل کردن واسه اینکه مریضی منتشر نشه، شما مهمونی دوره ای راه انداختین؟ پاشدین رفتین سفر؟ رشت دومین استان درگیر کشور با کرون ا ست، مردم تعطیل شدن که تو خانه ها بمونن، اونوقت بار ترافیکی رشت دو برابر شده!!! مردم جالبی هستیم به خدا.

واسه فرار از ویروس بعضیها از شهرشون پا شدن رفتن یه شهر دیگه. نمیدونستن ناقل بیماری هستن، تازه روفتن اون شهر رو هم آلوده کردن. پیشگیری یعنی اینکه چند وقت حوصله کنین، دندون سر جگر بزارین و بشینین تو خونه هاتون تا بیشتر از این ویروس منتشر نشه و خانواده خودتون هم در معرض آسیب قرار نگیرن.

حالا که میدونین نه امکانات کافی وجود داره نه کسی درست و حسابی به فکر شماست، لااقل خودتون به فکر باشین.

وقتی که نه کیت تشخیص به اندازه کافی وجود داره نه ماسک حتی، نه ژل ضد عفونی و لباس مخصوص. حتی بعضی جاها بیمارستانها اتاق ایزوله مخصوص ندارن. خیلی از شهرهای توریستی و زیارتی مثل قشم و اصفهان و مشهد و همدان و ... هر ساله در نوروز مقصد بسیاری از مردم برای سفره، خواهشا اطلاع رسانی کنیم که امسال مسافرت نرن مردم، هیچ اتفاقی نمیفته اگه تو خونه هامون بمونیم، کسی که دلسوزانه به فکر کنترل نیست، حداقل خودمون رعایت کنیم وگرنه با سونامی غیرقابل کنترل کرون ا مواجه میشیم و تلفات بسیار زیادی میدیم.

لطفا منتشر کنین شاید کمی به عمق فاجعه پی ببرن بعضی از مردم 🙏

خاک تو سر ملت ایران هر چی سرمون بیاد حقمونه  حالا مثلا به گفته آقایون شهرای  ما که فعلا مو ...

اینا که خوبه

الان فهمیدن طلبه های چینی بیماری رو اوردن قم

خوب یکی نیست بگه چرا این طلبه ها رو سلامتتون رو چک نکردید؟ 

چرا اینا رو یک هفته قرنطینه نکردید

طفلی قمی ها

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
🔴 اینهمه از مسئولان گفتیم ولی یک گله و شکایتی داشته باشیم از مردم! مدارس تعطیل شده و امروز طبق ...

افرین بهت عزیز

ولی کو ! گوش! شنوا؟؟؟؟!؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
وشوون کله بسوزه اما خسه بیمی ....گننه خاننه وشون جا تست بیرن....خل بینه ...شمه پرسنل شه اتا ماسک وشو ...

چیشی حساب کتاب دارنه که اینتا داشته. خاخر جان شما از سره در نشوئین وچون هم جایی نورین. تا بوینیم با یه عده زوون نفهم چیتی ونه هاکنیم

سقط نووننه درنه اماره دغ هادن بعد شوننه. شه جان و أمه جان به بازی بییتنه. أنه بلانسبت خرنه یه عده &n ...

گج بیمی وشنه دس ، اسیره کار بشتنه اماره ، انده ترسمبه خنه جا در بورم 😔 مه پیر مار پیرنه مه دل وشونسه پاره بیه.

جالبه ایهان که بمونه ، امه جا طلبکار هسنه خدا وشونه نابود هاکنه

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2706