2752
2734
عنوان

شمالیا تسلیت بدبخت شدیم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 11135 بازدید | 276 پست
ان شاالله یعنی ایران از گرجستان کمتره اونجا اجازه نداد یه چینی وارد بشه ولی اپدولت براش مهم نبود مرد ...

الان برا شما مهمه؟؟

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
ی تیم داره از سازمان WHO میاد فک کنم گفتن بریم تا کل دنیا رو بدبخت نکردن اینا شعورشون نمیرسه رعایت ک ...

واقعا دارن میان ؟؟

فقط اینا میتونن نجاتمون بدن برا مسئولین مهم نیست که دکتر ای بیچاره هم همشون دارن دونه دونه میگیرن اینقد امکانات کمه 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

براشون مهمه ولی جون سپاه بهش نگفته نرو مقصر سپاهه😂😂

چی بگم‌والا😖😖

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
2731
ان شاالله یعنی ایران از گرجستان کمتره اونجا اجازه نداد یه چینی وارد بشه ولی اپدولت براش مهم نبود مرد ...

فعلا ک شده و باید پشت دولت بود تا حل بشه و این تفرقه افکنی و بدبین کردم مردم ب نظام تو این مورد اصلا ب صلاح هیچ کسی نیست عزیزم هرچند کسی دل خوشی نداره ولی فعلا باید پشت هم بود

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
واقعا دارن میان ؟؟ فقط اینا میتونن نجاتمون بدن برا مسئولین مهم نیست که دکتر ای بیچاره هم همشون دارن ...

اره دارن میان امروز میان...وضعیت ایران بحرانی اعلام شده و چون ب حول و قوه الهی ن دارو ن تجهیزات داریم مجبورا ب فکر باشن

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
فعلا ک شده و باید پشت دولت بود تا حل بشه و این تفرقه افکنی و بدبین کردم مردم ب نظام تو این مورد اصلا ...

خخخخخ پشت دولتی باشیم که فقط دورغ میگه 

Mano 💗mamano💗💓 eshgham❤LOVE❤H 

اره منم حرفمم همینه دولت مردن مردم براش مهم نیست اگه مهم بود ماسک ها رو انبار نمیکردن مگه میشه یه ماسک ساده نباشه واقعا متاسفم برای خودم که ایرانیم

خخخخخ پشت دولتی باشیم که فقط دورغ میگه 

ن ک مردمی داریم ب پاکی اب...خب دولت چ گلی بذاره سرش مردم احتکار میکنن دزدی میکنن دروغ میگن تقصیر کیه..

الان رفتن شمال و بدتر مریضی رو پخش میکنن دولت چ گلی بذاره اخه!

وقتی روغن و موادغذایی گرون میشه همه ده تا ده تا میخرن دولت چ گلی بذاره

وقتی هجوم میبرن دارو کیلویی میخرن دولت چ گلی بذاره اخه...

از خودمون شروع کنیم دوستم

براشون مهمه ولی جون سپاه بهش نگفته نرو مقصر سپاهه😂😂

مشکل کشور ما خیلی جاهاش از مردمش هست

فقققط

الان یکی از تاپیکها ی خانوم نوشته بود ، ی نفر اومده ۲۵ تا دستکش برده! خوب چرا! کم ببر بذار بقیه هم ببرن

مشکل ما خودخواهی مونه

و منفعت طلبی

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
دقیقا .👌

والا مهربدنی از توی مردم رفته قدیم زمان جنگ هرکی هرچی داشت میداد الان جمع میکنن همه براخودشون بعد میگن دولت!

خب اره ولی تقصیر من شما که نبود تقصیر دلت سپاه بود که این ویروس رو سرسری گرفت چینی ها رو راه داد دان ...

آدم تو خونه نمیتونه بچه دو سالشو کنترل کنه.اونوقت انتظار دارین دولت و سپاه هشتاد میلیون انسان (اکثرا بی فکر و یکه تاز و خود رای و خود بین)رو سر انگشتاش بچرخونه؟؟؟

ن ک مردمی داریم ب پاکی اب...خب دولت چ گلی بذاره سرش مردم احتکار میکنن دزدی میکنن دروغ میگن تقصیر کیه ...

خب دیگه مردم از کی یاد میگیرن این کارها رو بکن از دولت اخه سیب زمینی پیاز چه ربطی داره به دلار اینقدر گرونش کردن بدبخت کشاورزها میگن محصول کارهای ما رو ارزون میخرن اندازه خونشون به مردم میفروشند آخه این انصافه همه این بلا دردها مریضی ها تقصیر دوست اختلاس تو کشور بی داد میکنه چرا برای که اون میگه اون اختلاس کرد چرا من نکنم من اختلاس میکنم با این وضعیت هیچ وقت پیشرفت نمیکنیم برای خودم متاسفم که ایرانی هستم اگه فقط مامانم نبود هر طور شده از ایران میرفتم پشت سرم نگاه نمیکردم هطف که دستم زیر سنگه