2737
2734
عنوان

شمالیا تسلیت بدبخت شدیم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 11135 بازدید | 276 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ ربطی ب سپاه دارههه؟ مسئول خط هوایی سپاهه؟ چرا چرت میگی

کلا همه چیو ربط میدن به سپاه اینجا عادیه

یاد گرفتم که:  ۱-با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت باشد😏. ۲-با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند😕. ۳-از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را به او تقدیم کنند باز از من بیزار خواهدبود 😑. ۴-تنهایی را به بودن در جمعی که به ان تعلق ندارم ترجیح دهم👌👌
اگه دولت عقل داشت. قم رو قرنطینه میکرد که کل کشور رو نگیره فقط بلدن مدرسه تعطیل کنن خانم مودب واق ...

عزیزم من منظورم شما نبودی گلم اشتباه تایپی بود بخدا میخواستم بنویسم خفه میکنن نوشت خفه میکنین

بازم عذر میخوام من با بقیه بودم😉

یاد گرفتم که:  ۱-با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت باشد😏. ۲-با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند😕. ۳-از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را به او تقدیم کنند باز از من بیزار خواهدبود 😑. ۴-تنهایی را به بودن در جمعی که به ان تعلق ندارم ترجیح دهم👌👌
2731
عزیزم من منظورم شما نبودی گلم اشتباه تایپی بود بخدا میخواستم بنویسم خفه میکنن نوشت خفه میکنین بازم ...

😶😑🥴الکی چقدر ناراحت شدم

قربونت🌹

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
😶😑🥴الکی چقدر ناراحت شدم قربونت🌹

😂😂😂بازم معذرت میخوام 😉😘😘😘😘😘😘💕💕💕