2733
2734
عنوان

شمالیا تسلیت بدبخت شدیم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 11135 بازدید | 276 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله بله.آزادراه تهران شمال هم که صبحی افتتاح رسمی شد.مسافت کمترشده زودترهم میرسن به شمال😂😂😂

از قدیم گفتن: خریّت نه تنها علف خوردن است 😒 دور از جون

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2740

و باز هم اسفند پردردسر رسید. 

اسفند و فروردین پارسال یادتونه چقد تلفات شد؟؟؟هی.😥😥😥 

امسال هم اسفند و فروردین داره میاد.😞😞😞😞

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚

اگر شمالیا اعتصاب کنن و به مسافرا نه جا بدن ونه مواد غذایی و پمپ های بنزین سوخت بفروشن  دیگه اینا پا نمیشن بیان هی ویروس از اینور به ا نور کنن بشینن سر زندگیتون خدا خوب کردها

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
😁😁😁 نارنجک کمه

حیف ک کاری از دستم برنمیاد جز حرص خوردن

حاضرم با آر پی جی بزنم همشونو قتل عام کنم ولی حیف

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

کلا ایرانیا همه چیو سرسری میگیرن 

فک میکنن الکیه

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
مسولین اینقدر بیفکرن تا موتزده فروردین تعطیل کردن مثل اینکه نباید این کا رو میکردن، مردم بیش تر می ...

تعطیل هم نمیکردن یه جور دیگه نارضایتی داشتیم ازشون.

کلی تعطیل کردن خوبه.الان بچه ی هفت ساله چه میفهمه دستشو نزنه به صورتش یهو چشمش بخاره میزنه دیگه.هرچند ضدعفونی هم کنن بازشاید دوستش ناقل باشه وبه هم دیگه دست بزنن

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
مسولین اینقدر بیفکرن تا موتزده فروردین تعطیل کردن مثل اینکه نباید این کا رو میکردن، مردم بیش تر می ...

کی گفته تا 15 ام تعطیله؟؟؟؟ 

اصلا اینطور نیست 

اتفاقا گفتن به خاطرترافیکی که.توی شهرهای شمالی شده تعطیلی مدارس کنسله

همه بی فکرهای خودمونو دیگه نزاریم پای مسئولین

خدایا شکرت😍

حالا ما ویلا خریدیم باید هفته دیگه اسباب ببریم

من اونهنه مبل و‌تخت و بخچال و ...کجا جا بدم🥺🥺🥺

چیکار کنیم😭😭

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706