2737
2734
عنوان

شمالیا تسلیت بدبخت شدیم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 11135 بازدید | 276 پست

ی نارنجک بنداز وسط ترافیک همشون برن هوا راحت شیم

گیلان جز استانای بحرانیه الان حالیشون نیس خداااا یکی ب اینا بفهمونه😑

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدایی اینایی ک کوچ کردین اینجا بعد این قضیه کر و نا هرچی از گرونی و وضع جامعه و ال و بل بیاین تو سایت غر بزنین هرچی از دهنم دربیاد بهتون میگم چون هرچی سر این کشور میاد بخاطر احمقایی مث شماس ی عده بیچاره هم این وسط باشماها میسوزن

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

تاسف باره

حالا من به همسرم میگم بریم ویلامون تو شهریار خودمون تهرانیم میگه نه یه وقت ناقل باشیم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

اخه دلم براتون سوخت

خیلی گنا دارین

ویروسو اوردن با خودسون

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2740
ی نارنجک بنداز وسط ترافیک همشون برن هوا راحت شیم گیلان جز استانای بحرانیه الان حالیشون نیس خداااا ی ...

😁😁😁 نارنجک کمه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ایناهمونایی ان که میان اینجامیگن چیزی نیس و ازانفولانزا کمتره و آمریکا کشته هاش بیشتره ها و نمیشه توخونه حبس بشیم که و تاکی میخواین کر و نا کر وناکنین و....

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

مسولین اینقدر بیفکرن

تا موتزده فروردین تعطیل کردن مثل اینکه

نباید این کا رو میکردن، مردم بیش تر میرن

مدارس رو ضد عفونی کنن و ماسک به بچه ها بدن بهتره تا اینکه کل کشور و بهم بریزت

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

واقعا اونایی که راه افتادن مسافرت بی شعور تمامن.

حالاهمشونم ادعا دارت دولت کم کاری کرده ماسک نمیده دیر گفته😐😐😐

انگار زودترمیفهمیدن شعورشون بالاتر میرفت

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
کجا میان اااه بیوفتین توشهرتون دیگه 😒😒😒

نفهم نفهم نفهم_خداصبرتون بده من ازالان ماتم دارم براعیدمیرزن مشهد همه🤕🤕

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
وارش جان وشون آدم نووننه. ک* رو نا هم نتونسه وشونه آدم هاکنه خاخر. إما که خسته بییمی

وشون آدم نووننه  

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706