2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مسافران نرن 

اگه چینیا بعد اینکه فهمیدن بیمار شدن  یا کسایی که چین زندگی میکردند و مال کشورهای مختلف بودن اگه میموندن چین الان هیچ جای دنیا آلوده نمیشد 😭😭

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
2728

تو چین هر کی بدون ماسک بیاد بیرون بازداشت میشه و سه هفته یه بار اونم فقط یه نفر برای تهیه ی دارو و مواد خوراکی حق داره بیاد بیرون 

هرمغازه ای جز سوپرمارکتهای بزرگ و داروخانه ها باز باشه جریمه میشن 

امروز صبح از همین سایت خوندم

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2740

یعنی برید ببینید چین چقدر پیشرفته از مردمش محافظت کرده یعنی ایران یک دهم چینم کاری نکرده و نخاهد کرد چرا؟چون هیچکس اهمیت نمیده ب کس دیگ حتی مردمم در حق هم نوعاشون ظلم میکنن دولت ک دیگ چیزی نیس...انسولین نمیدن ب مریضا داروخونه ها،ماسک و ضدعفونی کننده هارو احتکار کردن نمیدن نمیفروشن

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️
خیلیا بی خیالن اهمیت نمیدن خیابون که هیچی اماکن مذهبی به این شلوغی هم میرن

من رفتم ازمایش بدم امروز نه دستکشی نه ماسکی هیچی نداشتن از عابر استفاده میکردن

حرف میزدن باهم تو فاصله کم

:/میخندیدن انگار ن انگار

Are you lost baby girl?

گلم من خودم سر قضیه آنقولانزا فقط جمعه ها ظهر میرفتم خونه مامانم شب خونه مادرشوهرم الان همونم دیگه نمیرم ولی شوهرم هر روز میره سرکار بیرون میره به هرحال خیلی درگیرش هستم لباساشو هر روز میشورم دستاشا مرتب گوش زد میکنم بشوره ولی خیلی میترسم

2706