2733
2739
معلوم  ک پره  ... بابی کفایتی مردم  ود چاار این فاجعه کردن  هنوزم   درحال & ...

من الان چن روزه دارم نفرینشون میکنم ک با جون مردمشون دارن بازی میکنن میمردن مثل بقیه کشورا پروازای چینو کنسل کنن و بهشون اجازه ندن بیان؟؟ یا بگن ویروس هس با احتیاط برین راهپیمایی یا اصن نرین اصن امسال برگزار نمیشد میمردن؟؟؟، کثافتا خون مارو کردن تو شیشه ..خدا خودش جای حق نشسته خودش جوابشونو بده و ب ما ملت بی گناه رحم کنه

ن عزیزم   نگفتم ک رفتن  ۷۰ درصد ...گفتم   ساکن قم  هستن این تعداد

والا   قمی ها کجارو دارن برن    مگر اینکه   اوناک  ترک زبانن و غیره   میرن شهرخودشون

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گناه داره نگین اینجوری ولی کاش بهش تذکر بدن بگن آقا حالا که اومدی دو هفته تو قرنطینه بمون یا رعایت ک ...

فکر میکنی با تذکر حل میشه واقعا؟؟؟ همچین جماعتی اگه بودیم که وضعمون این نبود

خدایا من بخشیدم، از ته دلم.... توام ببخش، کمک شون کن لطفاً...  
من الان چن روزه دارم نفرینشون میکنم ک با جون مردمشون دارن بازی میکنن میمردن مثل بقیه کشورا پروازای چ ...

دقیقااااااااااا  .....وهچنان خودشون و طرفداراشون درحال  ماله کشی هستن  ک همه چی اروم  ....

خدااااا یا کاش ترو خشک باهم نمیسوختن  واقعا

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2728