2737
2739
عنوان

خود ارضایی کودک لطفا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 10833 بازدید | 212 پست
روي هوشش كاركن ماشالله بهش  بنظرم نه خودتو اذيت كن و نه همسرتو ببرش كلاسايي كه بچه بتونه كار ...

اره دلم میخواد ببرمش اما هنوز خیلی زوده خودم تو خونه باهاش کار میکنم با بازی و اهنگ همه چی یادش میدم ایشالله از سه سالگیش میفرستمش کلاس و تو اجتماع شرکت کنه، اخه الان بیش از حد استرس از دست دادن منو داره خیلی شدید وابسته منه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یبار بیخیالی نشون میدم یبار سعی میکنم سرگرمش کنم ، بعضی وقتا شورشو در میاره دعواش میکنم گریه میکنه م ...

اول اینکه درک نمیکنم چرا دعواش میکنی!

بعدشم اینکه عزیزم خودش داره میگه من میسوزم احتمالا مشکلی داره مطمئنی لذت میبره؟

دعواشم نکن

اول اینکه درک نمیکنم چرا دعواش میکنی! بعدشم اینکه عزیزم خودش داره میگه من میسوزم احتمالا مشکلی داره ...

اخه خیلی ادم اعصابش بهم میریزه بعدش خیلی ناراحت میشم الان دیگه اصلا دعواش نمیکنم

2738
اره خوندم چ جالب حتما میبرمش، دکتر اطفال ک اصلا دست ب بچه هم نمیزنن نگاهش نمیکنن ببینن عفونت داره یا ...

سلام عزیزم 

ببین منم این اسکرین خوندم یچیزی یادم اومد

اوایل ازدواجم همش دوس داشتم رابطه داشته باشیم میدونی از داخل یجوری میشدم انگار میخارید ولی در اصل نمیخاریدا

بعد رفتم دکتر گفت قارچه، همینجوری مثل دختر شما دوس داشتم مثلا نشستم رو صندلی همش خودمو میکشیدم بهش و تکون میدادم 

احتمالش زیاده طفلکی قارچ داشته باشه 

میدونی  باتوجه به اینکه میگی عذاب میکشه عرق میکنه گریا میکنه موقع این کار، پس لذت نمیبره  داره از یه چیزی اذیت میشه برای آروم کردن خودش اینکارو میکنه

عزیزم چرا نباید تو تشت بنشونیمش؟؟ من همیشه دخترمو تو تشت مینشونم و حمومش میکنم چون با خودم میبرم حما ...

دقیقا منم همین کارو میکردم هم اونو میشستم آب ولرم میریختم روش هم خودمو حموم میکردم دخترم عفونت  نداشت اینکار باعث شد چرک وعرق که از بدنش داخل تشت جمع میشن  فوری عفونتی میکنن بچه رو مخصوصا دختر 

ببین جون بچت جوابمو بده انشالا هر چی میخوای خدا بهت بده دقیقا دختر منم از ده ماه تا الان‌که ۱۴ ماهشه انجام‌میده خیلیم‌شدید دختر شما چی شد خوب شدش؟به من بگین چی کار کردین

ببین جون بچت جوابمو بده انشالا هر چی میخوای خدا بهت بده دقیقا دختر منم از ده ماه تا الان‌که ۱۴ ماهشه ...

سلام.منم همین مشکلوبا دخترم دارم متاسفانه نوزاد من از پنج ماهگی دچار این رفتار شده و الان ک نه ماهشه تمام سعیمو کردم ک حواسشو پرت کنم اما نتونستم و روزبروز بدتر و بیشتر تکرامیکنه حتی بدون انجام اینکار نمیخابه و خیلی گریه میکنه میشه کمکم کنی

2706