2752
2734
عنوان

خود ارضایی کودک لطفا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 10843 بازدید | 212 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره بخدا الان در حد بچه چهار ساله حرف میزنه، مثلا من ی روز سر درد بودم رفته بود خونه پدرشوهرم ب عزیز ...

روي هوشش كاركن

ماشالله بهش 

بنظرم نه خودتو اذيت كن و نه همسرتو

ببرش كلاسايي كه بچه بتونه كار كنه باهوشش

توكرمان خيلي جاها هست

تحقيق كن گلم

ببخشید 🤣😃😂😀گرفت بیژن کی 🤣🤣

😂😂😂😂😂یه امامزاده جدیده 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
نه اما حاملگی پر تنشی داشتم، دخترمم زیادی حساسه مثلا سه ماهه بود اگه ما یه کوچولو بحثمون میشد این بچ ...

خود ارضایی در بچه ها پیش میاد اما بچه هایی که انرژی روانی پایینی دارن بیشتر به این کار دست میزنن تا انرژی روانیشون بره بالا

یه دفتر یادداشت بردار روزای هفته ساعت ها رو بزن وقتهایی که این کارو میکنه یادداشت کن بعد نگاه کن ببین تو چه موقعی دست به این کار میزنه...

ولی اینکه هر چقدر حساسیت تورو ببینه بدتر و بیشتر می‌کنه درسته.نه تو این مورد تو هر لحاظ اگه بچه حساسیت ببینه بیشتر شک می‌کنه و تو انجام اون کاری که منع میشه پافشاری می‌کنه.

مرسی عزیزم،با فرشته ای ک تو دلت داری برام دعا کن بچم خوب شه خیلی درد بدیه حتی بخدا ب مادر و خواهرمن ...

درکت می کنم 

برای بچه ت حمد می خونم 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
بچه ک دو سالش هم نشده اینطوره غیرقابل تصوره وای . خودتون و شوهرتون هوشتون بالاس؟

تغریبا باهوش ب حساب میایم، دانشگاه یا رتبه ده کشوری قبول شدم هر ترم معدل الف بودم

شوهرمم هر ازمون استخدامی شرکت کنه یا اوله یا دوم نهایتا سوم 

مامانم میگه دخترت چشم زخم داره ک ب این بلا دچار شده!!!

نه اما حاملگی پر تنشی داشتم، دخترمم زیادی حساسه مثلا سه ماهه بود اگه ما یه کوچولو بحثمون میشد این بچ ...

علت اصلیش برای اضطرابی هست که داره. 

اصلا خودارضایی توی بچه های این سنی اون مفهومی که ما فکر میکنیم رو ابدا نداره.

فقط و فقط برای رهایی از تنشه. علت دیگه ای هم که اوی دخترا بیشتره اون حس کنجکاویشونه بخاطره اینکه اندام تناسلی در پسرها خارجیه ولی برای دخترها داخلیه و همین باعث برانگیختن حس کنجکاوی میشه.

حالا خواهشی که ازت دارم اینه که اولا خونسردی خودت رو کاملا خفظ کنی چون وقتی واکنش نشون بدی بدتر باعث لجبازی دخترت میشی. دوما اینکه سعی کن به صورت کاملا غیر مستقیم حواسه دخترتو پرت کنی و اگر دیدی باز به کارش ادامه میده باهاش لج نکن و واکنش نشون نده مثلا اخم کردن یا داد زدن یا ناراحت نشون دادن. سوما اینکه از لحاظ عفونت ادراری چکاپ انجام بده که البته احتمالش ضعیفه.

هرکی سوال کرد بگو بخاطر پوشک عفونت گرفته الان زیر نظر دکتره

اره ب همه همینو میگن، یبار یکی از اشناها که میدونست این خودارضایی هست ازم پرسید گفتم عفونت داره، گفت ن داره خودارضایی میکنه احتمالا خودت اهلش بودی ،جلو همه !! خیلی ناراحت شدم خیلی 

2706