2733
2734
عنوان

تجربه های سزارین و طبیعی لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 188 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای سز اگه تابستون باشه سختیش دو برابره چون نباید عرق کنی ک زخمت عفونی نشه .از طرفی به محض اینکه عرق کنی وحشتناک زخمت میسوزه.از طرف دیگه باید شکمبند ببندی ک شکمت نیفته ک شکم بند میزنی عرق میکنی اصن یه وضعی میشه 

2731
نه عزیزم اگر خانوادگی زایمان سختی دارید هرگز خودت و بچه رو بخاطر ننداز  خیلی از بچه هایی که تو ...

البته اینم هست...شنیدم ک ارثی میتونه باشه سیستم زایمان...البته مادر خودم طبیعی زایمان نکرد و نمیدونم چجوری بوده...خاله م و مادر بزرگم خیلی سخت اما یه خاله دیگ م و بچه هاش خیلی راحت

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
از اولم گفتم خواست خدا هرچی باشه، سزارین هم میترسم شکمو پاره میکنن😅

توی طبیعی هم با قیچی از پایین پاره می کنن متاسفانه

البته به اندازه سزارین نیست پارگیش 

ولی اگر بحث پاره کردنه که همونم خیلی بده،حد اقل توی سزارین بی حس می کنن و پاره می کنن،

سزارین نهایتش ۱ هفته درد داری، بعد به سرعت رو به بهبودی میره، تازه برای دردش هم مسکن میدن و مرفین تزریق می کنن، 

2738

من بار اول که سزارین کردم عاااالی بود، عاااالی، ولی امان از بار دوم کع همین چهل روز پیش بود هنوز درد دارم، وحشتناک بود عملم، تا دوازده ساعت اول با هیییییچ مسکنی آروم نمی‌شدم، یعنی اسم عمل میاد میخوام بمیرم از بس عذاب کشیدم و هنوزم درد دارم. 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
وای خوش بحالتون انشاالله منم بیام اینجا بگم فردا می رم سزارین تا تیر دلم اب می شه براش 

خیلی زود میگذره. ان شاالله به سلامتی باشه. اگه بچه دیگه ای نداری این مدتو خوب استراحت و تفریح کن که بعدش تا مدتی حسابی درگیر میشی

2706