2733
2734
عنوان

دوستان قلب بچه در هفته هفتم تشکیل نشد کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 50 پست

من خودم مادرم به حرف یه عده که معلوم نیست چندسالشونه و تجربه دارن یا نه همینجوری حرف میزنن گوش نده احساسی تصمیم نگیر

قلب باید از هفته ۶ و ۷ بزنه و ممکنه یکی روز و تاریخا پریودیش دقیق ندونه یه هفته بعد یعنی خیلی دیگه ۸ هفته تکرار سونو بده جای خوب و مطمئن و پیش دکتر خوب

اگه تشکیل نشده و دکتر سونو و زنان بگن باید سقط کرد 

بیشتر ازین موندن مادر که میخواد سقط کنه سختش میشه

گیریم حرف شما درست! ولی قرار نیست هر دکتری گند زد بگیم سهمیه ای بوده! خداروشکر این سهمیه ای ها هستن ...

خب دولت بیاد روی تابلوی پزشکان بنویسه دکتر فرزند معززشهید ویا سهمیه ای من خودم انتخاب کنم برم پیش کدوم شون ،بعد ببینید انتخاب مردم چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ماست ها رو می ریزید تو قیمه ها     دشمن دشمن دشمن ،هر گند کاری که انجام میدن ربطش مید ...

اون خانم حرف رو اشتباه بیان کرد

درستش اینه که عامل نفوذی،قانون سهمیه رو تصویب میکنه و از طریق همین قانون کلی به شهدا و خانواده هاشون توهین میشه و تهمت زده میشه! از طریق همین قانون بارها صدای اعتراض مردم رو سر بزنگاه ها در میارن! و خب برداشتن این قانون هم دردسرای خودش رو داره

دشمن فرضی؟؟؟

طرف خودش توی سخنرانی میگه: ما فقط توی قسمت پوشاک ۴۰۰ تا نفوذی در مهمترین بخش های پوشاک داریم ،بعد شما میگی دشمن فرضی؟ این فقط پوشاکش بود! توی اداره بازرگانی هم یجوری نفوذ کردن که هرکی رو برکنار میکنن دوباره یکی از همونا میاد میشینه بجاش! هرجا که فکرشو کنی نفوذ دارن

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
2742
خب دولت بیاد روی تابلوی پزشکان بنویسه دکتر فرزند معززشهید ویا سهمیه ای من خودم انتخاب کنم برم پیش کد ...

اصلش اینه که یا قانون برداشته بشه یا اصلاح بشه! با این کاری که شما میگی،اون دسته از سهمیه ای ها که کارشون خوبه،ضربه میخورن،چون متأسفانه بیش از حد بر علیه سهمیه ای ها پمپاژ رسانه ای وجود داره و مردم گارد دارن!

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
اون خانم حرف رو اشتباه بیان کرد درستش اینه که عامل نفوذی،قانون سهمیه رو تصویب میکنه و از طریق همین ...

خب چطور شما که فرد عادی جامعه هستید نقش عامل نفوذی رو انکار نمی کنید اما مسئولین بولش ندارن ،بهتره بگید چون ذی نفع هستند براشون نون و آب داره دنبال اصلاح هم نخواهند بود ،می دونید یکی از اقوام مثل شما به شدت از اینا دفاع می کرد برای گرفتگی ساده قلب توسن ۵۰ سالگی رفت بیمارستان خصوصی کلان شهر با پای خودش ،بعد اول براش فنر زدن بعد دیدن نمی تونن قلب بنده خدا روباز کردن روز دوم هم فوت کرد ،بعلت خطاااااای پزشکی و تشخیص اشتباه 

اصلش اینه که یا قانون برداشته بشه یا اصلاح بشه! با این کاری که شما میگی،اون دسته از سهمیه ای ها که ک ...

نه کسانی مثل شما هستند که قبول شون دارن چرا ضربه بخورن، ضمن اینکه دکتر ضربه بخوره بهتر ازاین که مریض ضربه بخوره ، خواهرم برای بارداری سه بار ای وی اف کرد هرسه بار با خطای پزشکی باردار نشد البته شکر خدا یه دونه بچه داره ،ناباروری ثانویه بوده ،ولی هم پولش رفت نزدیک دویست تومن پولش رفت هم چندسال هر روزش رو آمپول زد و دارو مصرف کرد 

2740
خب چطور شما که فرد عادی جامعه هستید نقش عامل نفوذی رو انکار نمی کنید اما مسئولین بولش ندارن ،بهتره ب ...

اگر تک بعدی نگاه کنم بله منم نظرم مثل شما میشه

ولی وقتی فامیلای خرپول شوهرم از کویت و آمریکا برای درمان میان ایران،در حالی که میتونن خیلی راحت هرجای دیگه ای برن،به این نتیجه میرسم بقیه جاها اوضاعشون خیلی خراب تره! 

من منکر نمیشم که دکترا احمق و پولکی شدن،اما قضیه به اون سادگی که شما فکر میکنی نیست! مافیای پزشکی و دارویی خییییییلی بزرگتر از اونه که به یه کشور محدودش کنید! من خودم کسی هستم که نمیتونم به پزشکها اعتماد کنم چون آدم پول دوست بینشون زیاد شده! پزشکهای نسلهای بعد بدتر هم میشن،چون به زوره کلاس کنکور و پول بابا رتبه آوردن! چون تنها هدفشون از پزشک شدن پول درآوردنه! 

بچه برادر من تومور داره! دکتره آشغالش خوب که داداشمو تیغید،آخرش گفت ببرش پیش دکتر طب سنتی،سردیه سر بچت زیاد شده! اینو از همون اول میدونست ولی لال بود تا حسابی از داداشم پول بگیره! پس می بینی که منم مثل شما آگاهم ولی نگاهم وسیع تره!

دکترای خوب رو هم میبینم! که جانانه تلاش میکنن برای نجات بیمارشون! اینهارو فدای اونها نمیکنم!

در مورد قسمت سیاسیش هم باید خودت بری دنبالش،چون اینجا نمیشه توی چند خط همه چیز رو گفت

نه کسانی مثل شما هستند که قبول شون دارن چرا ضربه بخورن، ضمن اینکه دکتر ضربه بخوره بهتر ازاین که مریض ...

خیلی تک بعدی نگاه میکنی! مسائلی که هزارتا لایه دارن رو نمیشه از یه لایه قضاوت کرد! من میتونم برات مثال بزنم تا یکم مسئله جا بیافته،اما مطمئنم گاردت شدیدا بستس و مثل خیلیای دیگه،کاری به اصل حرفم نداری و سعی میکنی از توش یه باگ پیدا کنی تا بتونی ببریش زیر سوال، و قطعا هم ربطش میدی به کل نظام!

من زیاد بحث داشتم و خب دیگه شناخت پیدا کردم! قبلا خیلی اصرار به قانع کردن داشتم ولی الان میگم هرکسی خودش باید دلش بخواد نسبت به دنیای اطرافش شناخت پیدا کنه،به زور که نمیشه تحمیل کرد

همون خط اول که گفتید از کویت وامریکاااااااا میان ایران برای درمان برام کافیه ،دیگه بقیه اش رو نخوندم ...

متوجه نشدم؟!؟! اشکالش چیه؟

کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو زده به خواب نمیشه

چی بگم،نمیخوای بدونی دیگه،زوری که نمیشه!

روز خوش

2706