2752
2734
عنوان

مجردایی که بالای ۳۰ هستن و خیلی حس بی کسی و تنهایی میکنن...

| مشاهده متن کامل بحث + 5255 بازدید | 244 پست
بنظرمنم عدالتی توی دنیا وجود نداره و همش حرفه،یکی از همون اول یه زندگی خوب و بی کم وکاست نصیبش میشه ...

اره دقیقاااا عدالت کجاااس

من دیدم یه دختری  عشق دوسشتو به دست اورده و الان  همسرشه بهترین زندگی و دارن

دختر اولی پوست و استخون شده و 17/18سال هم میگذره و اونا دوتا بچه دارن 

اگه خدا عداتلت داشت همون اول راه حق دختر اولیو میگرفت

دوره نامردیه

بخدا خییلی دخترا میرن میشینن زیر پای مرد زن دار ازش همسر درست میکنن

بد دنیای شده

استاتر میگم کاش یه گروه بزنیم که مجردای بالای ۳۰دورهم جمع شیم هم ازتنهایی درمیایم هم دردودل و....

ما قبلا زده بودیم ولی همچین گروه هایی احساس میکنم چون همه مشکل دارن انرژی منفیش بیشتره

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وااااااا خانواذه پسر عادی بوده و خانواده دختر دک و پز داشتن یا خود دختر اگه این چنین بوده دلیلش این ...

خانواده پسر سطح مالی متوسط ولی فوق العاده خوش مشرب و اهل تفریح و لذت بردن از زندگی

خانواده دختر خیلی پولدار اما قطع رابطه با همه فامیل تفریح و مسافرت هم صفر

دک و پز نداشتن خانواده دختر ولی پسر انگار خورد تو ذوقش

دختره با این که تحصیلات داره ولی روابط اجتماعی در حد یه ابتدایی 

چقدر متاسفم عزیزم کاملآ درک میکنم من متأهل هستم و چهل ساله با این حال چند بار خواب دیدم که تا این ...

ممنون. عزیز دلمممم خیییلی روزگارم سخته خیییییییلی من اگه پدر با خدایی هم داشتم باز کمتر غصه میخوردم بابام میره بازار وصعشم خوبه ولی خرج نمیکنه فقط برا خودش وسایل خوردنی میاره به مادرم میگه اینو واسهذچند روزم اوردیعنی تا ما ازش نخوریم

داداشم نامزده یعنی بچه های کوچیکیم منو دو داداش دیگم موندیم داداشم نامزده همین روزا میره سر زندگیش خیییلی تنهاا میشم خییلی بی کس میشم سفره خونمون یخچالمون خیلی خالی میشه حسرت خیلی چیزا رو دلمه

داداش کوچیکمم اخلاق بابام خیلی بده اونم داره خونه میسازه میره 

فقط من میمونمو این این زندون پر از شکنجه روحی بابام جلو چشم من توف میکنه رو فرشا  توف میکنه تو ظرفشویی  عمداا تا روحمو نابود کنه من دیر شام بخورم میره شاممو میریزه جلو گربه ها خیلی دلممم گرفته خییلی از خدا شاکیم همه اینارو با شر شر اشکام نوشتم 

2731
عزیزم سعی کن یکم دلتو آروم کنی قشنگ درک میکنم ترسااتو  ولی خودتم بیشتر تودتو میترسونی

قلبم امروز دلم. اروم میکنم پس فردا رو چکار کنم روزهای بعدو چکار کنم

زندگیم سخته خیییلی سخت

پدر مادرم پیرن بچه اخر خانوادم عین کنیز ها فقط کار کردم از رنگو رو دارم میفتم یادم نمیاد کی خندیدم  مادرم همیشه خدا اهو ناله میکنه خی مریضه 

تاپیکم هست 

چند ماه قبلم خواهرم کاری بهم کرد که چرا موهام معلوم بوده موهامو از ته بریدم

از همه بدم میاد از همه متنفرررررم

هنه بهم بدی کردن

نه نگین که ایشون شما رو نپسندیدن

آفرین به نظر من هم دختر ها دوست ندارند بگن پسندیده نشدن

البته من متأهل هستم

اون دختر خواهر شوهرم و خواستگار پسر داییم بود

من معرفی کردم چون دوست داشتم خواهر شوهرم وارد یه خانواده شاد بشه

اما پسر داییم نپسندید و حالا با من دشمن شدن 

ممنون. عزیز دلمممم خیییلی روزگارم سخته خیییییییلی من اگه پدر با خدایی هم داشتم باز کمتر غصه میخوردم ...

عزیزم توباید خودتو نجات بدی اگه میتونی بروسرکار،هرچی باشه فرق نداره فقط از خونه جداشو،بااین وضع باید درآمد داشته باشی

عزیزم توباید خودتو نجات بدی اگه میتونی بروسرکار،هرچی باشه فرق نداره فقط از خونه جداشو،بااین وضع باید ...

ممنون عزیز دلمممم ولی دست و بالمو بستن 

نمیزارن حتی دانشگاه هم نذاشتن

اگه تو خونم افسرده و روانی شدم

والله ادم اگه درس وکارداشته باشه وچندتارفیق وکمی پول چرابایدنبودمرداینقدراذیتت کنه!!!!

چون ادم انسانه 

حییون نیست که فقط نیاز مادی داشته یاشه

به محبت ارامش عشق ارتباط صمیمیانه با جنس مخالفش نیاز داره

فطرتشه

ذاتشه

ممنون عزیز دلمممم ولی دست و بالمو بستن  نمیزارن حتی دانشگاه هم نذاشتن اگه تو خونم افسرده و رو ...

میفهمم منم دقیقاً یه جاهایی عین توام،خانواده منم سختگیرن و هرکاری رو نمیپسندن ولی میخوام از یه جاشروع کنم خسته شدم از خونه موندن پوسیدم دیگه،یه هنری یادبگیر مثلاً آرایشگری حتماً لازم نیس کلاس بری آنلاین هم مدرک میدن

2706