2737
2734
عنوان

تجربه های سزارین و طبیعی لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 188 پست
بهترین و بی نظیرترین مقایسه و جوابی بود که می‌شد راجب سزارین و زایمان طبیعی داد به خاطرت وارد حساب ...

منم سپاسگزارم ازت که اینقدر با ارزشی،،خیلی وقته توی نی نی سایت مهربونی ندیدم،،تنت سلامت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خواستم طبیعی بشم نشد 16 ساعت درد کشیدم با خریت محضی ک کردم طبیعی نشد سزارین شدم راضی نیستم ...

ولی توی شرایط خونوادگی شما ب نظر من برای شما سزارین بهتره

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
منم بریچ بود بچم. ترجیح خودمم سزارین بود و اصلا نمیتونستم برا طبیعی خودمو اماده کنم خدا خواست و یک ح ...

وای خوش بحالتون انشاالله منم بیام اینجا بگم فردا می رم سزارین تا تیر دلم اب می شه براش 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2742

[QUOTE=125255734]سزارین کردم راضی بودم.چون من استانه تحمل دردم پایینه.تحمل اینکه بچه ازونجا بخوا بیادو نداشتم.حتی تو ...[/QUمنم همینطوربودم تو معینه ها همیشه خودمو سفت میگرفتم ازترس ولی طبیعی شدفهمیدم که خدا تحملو میده

ببین ینی من ازونایی بودم ک شدیدا گیر کرده بودم بین طبیعی و سزارین...چون برا طبیعی هم اوکی بودم...برا سزارینم گ دکترم اوکی داده بود و مشکلی نداشت انجام میداد...ولی خودم انگار دلم نمیومد برم بشینم دکتر نوبت بده بهم ک بیا فلان روز بیا بچه تو بگیریم(سزارین). نمیدونم چرا انگار دوست داشتم موقع ش برسه...! ایم بود ک واگذار کردم به خدا و گفتم هر چی صلاحمه رقم بخوره...اخر تصمیم گرفتم ک برم برا زایمان بی درد(اپیدورال) و باز هم دکترم اوکی داد و با بیهوشی برا یه روز مشخص هماهنگ کرد...ک دقیقا روز قبل اونروز دردم گرفت و رفتم بیمارستان گفتن زوده و اگ نوبت بیهوشی داری برا اپیدورال بهو برو برا فردا بیا چون امروز انجام نمیدن برات...خلاصه رفتم و دیدم خیلی شدید شد دردم دوباره اومدپ بیمارستان و بستری شدم،از بستری تا بدنیا اومدن بچه م 2 ساعت کشید.(البته اینک دیر رفتم...خیال میکردم موقع ش نیس به گفته ی اقوام حاضر در خانه!)

اینطوری شد گ خیلی طبیعی زایمان کردم!و اینکه شمام بسپار به خدا 

تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید...🗡🇯🇴🇮🇷🕊یادتان هست در احزاب زمینگیر شدید... ما بر همگان خاتمه ایم؛ ما ایل بنی فاطمه ایم؛ یآ حیدر
2740
نه عزیزم اگر خانوادگی زایمان سختی دارید هرگز خودت و بچه رو بخاطر ننداز  خیلی از بچه هایی که تو ...

عزیزم زایمان طبیعی کاملا متناسب با ساختار و اناتومی بدن انسانه 😉

و هیج اسیبی به بدن و فشاری ک میگین و این چیزا وارد نمیکنه

و اینکه سیتسم بدن ادما استانه تحمل دردشون فرق میکنه حالا میخواد مادر و دختر باشن یا دوتا ادم غریبا اینا هیچ تفاوتی ندارن تو این قضیه ک بگیم چون مادر و دخترن کاملا شبیهن

مامانمو خالمو مادربزرگم به من سزارین روپیشنهاد کردن،خواهرشوهرامم همینطور،حتی یکیشون که کاملا برا طبیعی اوکی بود الان میگه من بچه ۳کیلویی رو با چه دردی وزحمتی دنیا اوردم برو سزارین

[QUOTE=125255734]سزارین کردم راضی بودم.چون من استانه تحمل دردم پایینه.تحمل اینکه بچه ازونجا بخوا بیا ...

منم برا طبیعی رفته بودم بیمارستان سپردعپه بودمو خودمو بخدا اما خدا سزارین برام خواست چون سز اورژتنسی شدم یهوو در کمال ناباوری.من معتقدم خدا وقتی تحمل یچیزیو درت نمیبینه بهت نمیده

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
طبیعی دردش چند ساعت قبل و حین زایمانه. سزارین بعدش ولی خب طولانی تره چند روز. دوستم چند روز پیش زایم ...

ولی من سزارینم دوروز بعد دیگه هیچ دردی نداشتم خدارو شکر بستگی به مراقبت ساعت اول داره 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2706