2737
2734
عنوان

تجربه های سزارین و طبیعی لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 188 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز کامل کامل نچرخیده  نمیدونم تجربه اولمه راستش دقت نکردم یادمم نیست

یعنی چی کامل کامل نچرخیده؟ مشخص نیست هنوز سز میشی یا طبیعی هستی؟ من قراره 37 هفته برم سونو ببینم چرخیده یا نه

2731
طبیعی بهتره همه جای دنیا میگن درسته اول درد داری من خودم شدید سخت زایمان کردمو درد داشتم بچمم درشت ب ...

سزارین هم نهایت دو سه روز طول بکشه.. ولی ریسک طبیعی رو نداره.. طبیعی هم همچین راحت نیست بعدش.. بخیه واژن خیلی بدتره

منم ورزش نکردم بیشتر در حالت استراحت بودم مامانم بهم اجازه نمیداد کار کنم یعنی میترسید ازم تا ۵ ماه ...

خدا که به همه توان میده.. بالاخره میگذره.. کسی از طبیعی نمیمیره ولی مهم همون موقع است که آدم درد داره.. من خودم آدمی ام که سر هر چیزی به خودم میگم سخته ولی انجامش بده اما برای طبیعی به هیچ عنوان حاضر نیستم تجربه ش کنم.. چون برام مهمه که همچین عذابی رو نکشم حتی اگه بعدش بچه رو ببینم هم آروم نمیشم

یعنی چی کامل کامل نچرخیده؟ مشخص نیست هنوز سز میشی یا طبیعی هستی؟ من قراره 37 هفته برم سونو ببینم چرخ ...

یعنی سرش کامل کامل پایین نیست چجوری بگم؟😄

گفت با پیاده روی و نیروی جاذبه سرش پایین میاد

خدا بخواد طبیعی میخوام

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
2738