2733
2734
من امروز رفتم بازار.کفش پرسیدم.۳۰۰ گفت.گشتم از یه جا دیگه ۱۴۰ پیدا کردم.گرفتم.پالتو میخوام که خیلی گ ...

منم دلم نمیاد پول زیاد بدم . مانتو200 دیدم کفشم 80 90. البته خیلیم نداریم ترجیح میدم پس اتداز کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا تقریبی گفتم دوما من چیزی برای تز دادن یا پز دادن ندارم بعدشم آرزوهای من تو قلمبه و فکر نکن پولد ...

یه عکس از خریدات  میدی لطفا ؟؟؟

عشق اول اونی نیس که اول از همه اومده....اونیکه از وقتی که اومده دیگه هیچی نمیتونه جاشو تو قلبت بگیره😍😍😇😇
2731

من آلان لیست کامل بدم کیف وکفشت 3 تومن مانتو2/5 شلوار1/5شالت1تومن لباس خونه 2تومن ازهمه چیم دوتاشم خرید کنی ،باز ده تومن نمیشه    

ما کوچیکا خدامون بزرگه❤ اگه میشه یه صلوات مهمونم کنیدعزیزان، برای حاجت روایی 😍

حالا هستن بعضیا از قیمت ها خرج کنند.ولی من  به شخصه پیش کسی چیزی نمیگم .حالا من یه روسری صدی خریدم من یه وقت دوستام نپرسن چند خریدی.دلشون بشکنه نداشته باشن بخرن.حالا گفتم اولین بارمه صد میدم روسری ولی ناچار بودم جنس خوب پیدا نمیشه

خب اینا ک شماگفتی نهایت پنج میلیون بشه ن دویست میلیون‌. ولی درکل مبارکت باشن فقط کاش ی عکس ازکمدلباس ...

من هدیه خریدم لباس همسرم و دخترم و شستن فرشا و پرده ها پول خدمتکارای خونه کلی چیزای دیگه فقط لباس که نبود قابل توجه همه

مجبور شدم به عنوان یه دختر بی پدر و مادر ۱۶ ساله بیام و همتونم باور کردی اما با عکسی که گذاشتم لو رفتم😬🤐اما نه من ۱۳ سالمه و پدر و مادرم دارم😕🥴اما گزارش نزن دوست دارم تو سایت باشم 😔🥺خب چی میشه مگه؟تازه من همه چیز رو میدونم🙁🔞هرکس گزارش بزنه خره😑
اولا تقریبی گفتم دوما من چیزی برای تز دادن یا پز دادن ندارم بعدشم آرزوهای من تو قلمبه و فکر نکن پولد ...

همه ادما ارزوهاشون رو تو (قلمب) نگه میدارن..

بعدشم کی گفته ک من وضعم بده؟😂

یچیزی گفتیو همه ریختن سرت اول ۲۰۰ بعد ۱۰۰..بعد ۲ تومن مانتو..

ماها از پشت کوه نیومدیم عزیزم

ایشالله ی روزی رویات ب واقعیت بپیونده و انقد خرید کنی واسه خودت😘😘

منِ او🌹🍃
2738
اینا ک بیشتر از ۴ تومن نمیشه عزیزممم

فدا ت شم فقط لباس نیست همه چیزای عیدن 

مجبور شدم به عنوان یه دختر بی پدر و مادر ۱۶ ساله بیام و همتونم باور کردی اما با عکسی که گذاشتم لو رفتم😬🤐اما نه من ۱۳ سالمه و پدر و مادرم دارم😕🥴اما گزارش نزن دوست دارم تو سایت باشم 😔🥺خب چی میشه مگه؟تازه من همه چیز رو میدونم🙁🔞هرکس گزارش بزنه خره😑
من هدیه خریدم لباس همسرم و دخترم و شستن فرشا و پرده ها پول خدمتکارای خونه کلی چیزای دیگه فقط لباس که ...

انشاالله خوش باشین ولی خب بعضی چیزا رو هم توی سایت عمومی درست نیست گفته بشه مثل همین خریدهای آنچنانی...بعضی ۶ا دلشون میشکنه خوب که نمیتونن تهیه کنن یا خدایی نکرده ناشکری میکنن یا ناراحت میشن

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
حرف زدن ازرویاها مشکلی نداره ولی کاش این دویست میلیونو تورویاش جای دیگ خرج میکرد🤣 

گف ۲۰۰ لباس خریدم الان میگه پول خدمتکارو اینا همه باهم شد انقد

منِ او🌹🍃
2706