2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بنظرم نی نی سایت جای خیلی خوبی شده برا چرت و پرت گفتن تخیل و عقده گشایی😂

اصلااین تاپیک چ ربطی ب پرنسسش و خرید پرنسسشو وایناداره؟کاش حداقل ی جوری مینوشت ادم باورش میشد ن وقتی میخونیم حس کنیم داریم شعرمیخونیم

خوشبحالت . ما دویست میلیون میداشتیم یک خونه میخریدیم.  کل لباسای عیدمم نهایت 500  600 هزار ...

من امروز رفتم بازار.کفش پرسیدم.۳۰۰ گفت.گشتم از یه جا دیگه ۱۴۰ پیدا کردم.گرفتم.پالتو میخوام که خیلی گرونه.پولم خیلی دارم.ولی دلم نمیاد به هر قیمتی خرید کنم والا.

خدایا شکرت  
اصلااین تاپیک چ ربطی ب پرنسسش و خرید پرنسسشو وایناداره؟کاش حداقل ی جوری مینوشت ادم باورش میشد ن وقتی ...

اول گفته ۲۰۰..

بعد دید خیلی تخیلیه گفته ۲ تومن مانتو ۱ تومن کیف و کفش

منِ او🌹🍃
نه عزیزم تقریبی گفتم حساب نکردم که بعدشم الان ۱ ست کیف و کفش من شده ۱ میلیون یه مانتو خریدم ۲ میلیون ...

خب اینا ک شماگفتی نهایت پنج میلیون بشه ن دویست میلیون‌. ولی درکل مبارکت باشن فقط کاش ی عکس ازکمدلباست میذاشتی

اول گفته ۲۰۰.. بعد دید خیلی تخیلیه گفته ۲ تومن مانتو ۱ تومن کیف و کفش

بعدشم سکوت اختیار کرد...

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
داری ی تومن دستی بدی؟ اصلا چطوره بدی مال خودم پسش نگیری اینا ک برای شماها پولی نیس اخه.. من کل خری ...

اولا تقریبی گفتم دوما من چیزی برای تز دادن یا پز دادن ندارم بعدشم آرزوهای من تو قلمبه و فکر نکن پولدار بودن خیلی خوبه

مجبور شدم به عنوان یه دختر بی پدر و مادر ۱۶ ساله بیام و همتونم باور کردی اما با عکسی که گذاشتم لو رفتم😬🤐اما نه من ۱۳ سالمه و پدر و مادرم دارم😕🥴اما گزارش نزن دوست دارم تو سایت باشم 😔🥺خب چی میشه مگه؟تازه من همه چیز رو میدونم🙁🔞هرکس گزارش بزنه خره😑
2706