2737
2734
اول گفته ۲۰۰.. بعد دید خیلی تخیلیه گفته ۲ تومن مانتو ۱ تومن کیف و کفش

دید خیلی تخمی،،،،،، بابا این حانوم یا داره شوخی میکن یا عقده ای بنظرم با توجه ب قیمت مانتو اسی میخواد بگ دروغ و منم میتونم الکی آمار و ارقام بدم،،، ولی واقعا امسال مانتوهای یکم شیک 700،،، اسی. مانتوت عالی با همین ست،،، رنگش هم خاص،،، جنسش فک کنم جاکارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴روز دیگه گفته ده روز که شد ولی واقعا عذابم ازبس دراز کشیدم کمر درد گرفتم .اسپری نقره گرفتم کپسول ان ...

خانمی با سرم شستو شو بشور بخیه هاتو، شاید عفونت کردن یا عرق میکنی نیسوزن

من هدیه خریدم لباس همسرم و دخترم و شستن فرشا و پرده ها پول خدمتکارای خونه کلی چیزای دیگه فقط لباس که ...

خدمتکار خخخخ،،،،،،، چه ربطی به خرید عید داشت،،، عزیزم میدونم فان ولی زیاد خنده دار نبود 

2728
2740
جالبیش اینه که میخاد حتما بگه میخام برم المان .وای خدا این دلخوشیارو از مانگیر بخدا با ریالم حساب کر ...

عمل چی‌؟؟منم ماه پیش هیستروسکوپی کردم ولی بخیه هام خیلی درد نداشت

دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید  

من ۲تا روسری قواره بزرگ خریدم ۷۹تومن😐😐#لاکچری نباشیم

دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید  
عمل چی‌؟؟منم ماه پیش هیستروسکوپی کردم ولی بخیه هام خیلی درد نداشت

من عمل کیست تخمدان باز انجام دادم مثه سزارینه بخیه هام پدرمو دراوردن اصن نمیتونم بشینم

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
خانمی با سرم شستو شو بشور بخیه هاتو، شاید عفونت کردن یا عرق میکنی نیسوزن

نه فقط وقتی میشینم میسوزن وقتی دراز میکشم خوبه نمیدونم چرا اینجوریه

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
2706