2733
2734
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133499 بازدید | 1510 پست

مبارکت باشه خیلی خوشگلن قیمتاشم خوبن گرون نخریدی به حرف بقیه گوش نکن معلوم نیست کجا خرید میکنن خیلی دوست دارم تیپاشونو ببینم😊😊😊😊

همسرت وظیفه نداره کمبود ها و عقده های مالی و عاطفی که خونه پدرت داشتی رو جبران کنه با کمک هم زندگیتون رو بسازید😉💪یه بارم مارو تو پارتی گرفتن به سرهنگه گفتم من سرایدار اینجام خودم باهاتون تماس گرفتم تیپمو نگاه کرد گفت اینو آزادش کنید کلی هم ازم تشکر کرد☺

مبارکه. من مانتو و کفشت رو خیلی دوست داشتم. خیلی هم ترکیب رنگ زیبایی داره

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم، اولا برات ارزوی سال خوبی دارم خانم پرستار جان، مواظب خودت باش کرونا نگیری عزیزم🤣 ولی ج ...

سلام

خیلی ممنونم ازتون و وقتی که گذاشتید

چشم مراقبم😂💜

فقط چه تاپیکی ندیدم من میشه بگید که برم تشکر کنم

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2742

منم شلوار خریدم ۲۳۰

مانتو خریدم ۵۴۰

کیف و کفشم چرم خریدم از برند معمولی یکیش ۳۸۸ یکیش ۳۶۰

یه بارونی بلند پفی خریدم ۴۸۰ تو حراج

یه شال خریدم ۸۵

یه روسری خریدم ۱۷۰

یه بوت مارال چرم بلند خریدم ۱۲۰۰ تو حراج

تازه برای همه اینا کل تهران رو زیر پا گذاشتم و با توجه به جنس وسایلم بهترین قیمتا رو گلچین کردم. 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
سلام. لباسات خیلی خوبن. اولین باره اینجا دیدمت و حس خوبی بهت دارم چون خیلی شبیه یکی از دوستای منی، د ...

سلام ممنونم

ممنون لطف دارید شما💜

من برای دوستان هم توضیح دادم این کاربری ماله دوستم بوده و داده به من به همین خاطر چون هنوز تاپیک ها پاک نشده خیلیا اشتباه میکنن فکر میکنن من نامزد دارم اما خب من مجردم

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2740

استارتر مبارکت باشن عزیزم به شادی بپوشی فقط اون تاپ سفید زیر مانتو رو همرنگ کفشات بپوش . کیفت چه رنگیه ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
من برای شوهرم یه ماه پیش شلوار  خریدم ۳۲۰اصلا هم برام عجیب نیس ولی مدل شلوار استارتر اصلا ...

به مدل نیست به جنسه. بعدم تو قسمت بالای شلوار رو ندیدی.‌من نزدیک ۱۰ تا شلوار پرو کردم تا اونیکه میخوام رو خریدم باید بدون مانتو میپوشید تا متوجه قیمتش بشید. 

استارتر مبارکت باشن عزیزم به شادی بپوشی فقط اون تاپ سفید زیر مانتو رو همرنگ کفشات بپوش . کیفت چه رنگ ...

عزیزم سفید نیست شومیز نقره ای هست و خیلی براق هست اینجا اصلا معلوم نیست

مشکی

ممنون

2706