2733
2734
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133500 بازدید | 1510 پست
امیدوارم دیگه سختی نکشید و بتونید بهترین زندگی رو داشته باشید میفهمم و درکتون میکنم چشم حرفاتون رو ...

ی چیزم بگم از بقیه هم تو هیچی نظر نخواه خصوصا غریبه طرف با شوهرش دعوا کرده اومده اینجا عصبانی هست رو تو خالی میکنه 😅😅😅

(( واسه ادمایی وقت نزار ک بابا مامانشون برای تربیتشون وقت نذاشتن))

لباس رو اگه تو میپوشییی ب هیچکی ربط نداره گرچه لباست پوشیدم بود من خوشم اومد 

وای من هشتصد ببرم بازار خودمو کیت میدلتون میکنم خخخ این تیپ دویست بهش میخوره همه اش باهم

کیت میدلتون خودش از کوچه برلن خرید میکنه

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂خب حالا باهاش دعوا نکن 

میکشمش من کیف وکفش سفارشی کریستین گرفتم البته چون مشتریشیم با منت یک تومن براهمین کفشای اسی منو از من گرفتتتت

حالا من از مغازه خودمون چیزی برنمیدارم ها 😜😜مخفی میرم مغازه های دیگه خرید میکنم شوهرم هر وقت میفهمه مگه کرم داری😂😂😂

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
ی چیزم بگم از بقیه هم تو هیچی نظر نخواه خصوصا غریبه طرف با شوهرش دعوا کرده اومده اینجا عصبانی هست رو ...

این تاپیک و این حرف ها شد برام عبرت😂

بله درسته 

ممنون

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
ممنون💜

ب حرفای بقیه هم اهمیت نده عزیزم

سلیقتم خوبه هرکی ی مدله اینجا بزور میخوان ی چیو بکنن تو مغزت و بگن حرف من درسته

مبارک باشه 

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
عزیزم مبارکت باشه هم خوش سلیقه ای هم خوش استایل همین اینکه اخلاقت عالیه 👌👌👌👌

خیلی ممنون💜

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

ولی واقعا چرا فکر میکنید گرون خریده من هنوز خرید نرفتم اصلا شاید خریدم نکنم بنظرم آدم یا باید چیز شیک و جنس خوب بخره که قطعا خیلی گرون در میاد یا اصلا نخره منم امسال پول ندارم خرید نمیکنم دوست ندارم چیز ارزون بخرم ولی نسبت به قیمتا پارسال تازه خیلیم خوب گرفته

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم چطور این حجم از نفهمی تو کله به این کوچیکی جا شده😐

استارتر مبارکت باشه، به خوشی استفاده کنی.

الان همه قیمتا رو بردن بالا، کفش خیلی ساده ۱۰۰ به بالاس

مانتو خیلی ساده ۲۵۰ به بالا، شلوار ساده ۱۰۰ به بالا، شال هم که ۵۰ به بالا. با اینکه نمی ارزه ولی بخواهی الان خیلی صرفه جویی کنی و ساده ساده بخری باید ۵۰۰ حتما داشته باشی. کیفو بخواهی حساب کنی و همون یه چیز خیلی ساده ۵۰ ، چادر هم بخواهی بپوشی اونم ساده ساده اش و ملی و دانشجویی ۲۰۰ تومنه. قواره چادر برای چادر ایرانی کمتر از ۲۸۰ ندیدم. حالا بخواهی لباس تو خونه هم بگیری که اونا هم ساده ساده و معمولی بخواهی ۲۰۰ بزار کنار. 

دیگه بخواهی مارک بپوشی و مانتوت مزونی باشه و غیره که دیگه هیچ.

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋

سلام عزیزم، اولا برات ارزوی سال خوبی دارم خانم پرستار جان، مواظب خودت باش کرونا نگیری عزیزم🤣

ولی جدای شوخی من عنوانت رو که دیدم نیومدم بخونم، الان دیدم یه نفر به حمایت ازت تاپیک زده از روی کنجکاوی اومدم خوندم

چون کلا این کار رو نمیپسندم، اولا من وقتی میرم چیزی میخرم با سلیقه م جوره، من قراره بپوشم، خودم انتخاب میکنم، میپسندم، بقیه چرا باید نظر بدن، مگه قراره اونا بپوشن، یا مگه من برای اونا لباس خریدم؟؟؟ 

دیگه به حدی از بینش نی نی سایتی رسیدم که میدونم اینجا یه عده همیشه گارد دارن و فقط میخوام ساز مخالف بزنن، بزار برات یه مثال بزنم، یه شب یه خانم تاپیک زد بچه م رو زدم بخاطر فحشهای بدی که میداد، همه ریختن سرش که خاک برسرت، تو مادری؟ و فلانی وفلانی

فردا شبش یکی تاپیک زد بخاطر شوخی های فیزیکی پسرم زدم تو گوشش، همه کارش رو تایید کردن

اینجا همین عزیزم، یه شب ملت حالشون خوبه تاییدت میکنن یه شب حالشون بده تکفیرت میکنن

عزیزدلم چرا باید نظر ادمایی رو که اصلا نمیشناسیشون، اصلا مهم نیست، نقشی تو زندگیت ندارن رو بپرسی

بعدم بهت تبریک میگم برای موفقیتت تو زندگیت

اونی هم که تا میفهمه پدر و مادر نداری میزاره میره خداروشکر کن که همین اول بسم الله فهمیدی سطح شعور و شخصیتش در چه حده، اگه بعدا با یه بچه به افکار سطح پایینش پی میبردی که خیلی بدتر بود

برات ارزوی موفقیت و خوشبختی میکنم دوست عزیز

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
عزیزم آدم عکس اینجور چیزا رو یا حتی حرفشم توی اینجور جاها که معلوم نیست کیا اینجا هستن نمیزنه، شاید ...

وا چرا من دوس دارم عکسای خرید ببینم که😃

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
2706